Sayfa 995/999 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Maşallah, yahu bir seneyi de boş geçirin be!

Gavurlara eyilik etmek istiyorsak, bunun kocasının şeyini tellen dibinden sıkalım.
    Aslında bu normal abi . İnsanlar , hayvanların yahut mikroorganizmaların aksine yaşamları tehdit altına girdiğinde daha çok ürüyorlar.

Kaynak veremiyorum ancak ikinci dünya savaşı yıllarında doğum oranlarının çok arttığını ama savaş bitip her şey normale döndükçe doğum oranları azaldığını okumuştum.

Sanıyorum, içgüdüsel olarak kendi yaşamları tehlikeye girdiği için kendilerinden sonrasına genlerini bırakmaya daha yatkın oluyorlar .

Ülkeler bazında da gelişmişlikle doğum oranının ters orantılı olmasını bu şekilde açıklayabiliriz.

2. Yok sayın dimitris, ortadoğulu toplumlar her zaman böyleler.

Savaş barış fark etmiyor, her daim çakkıdı çakkıdı.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

3. Washington ve California dan virüs sebepli 2 ölüm haberi geldi. Abd de virüsten ölenlerin sayısı 11 e yükseldi ne yazık ki

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Aslında bu normal abi . İnsanlar , hayvanların yahut mikroorganizmaların aksine yaşamları tehdit altına girdiğinde daha çok ürüyorlar.

Kaynak veremiyorum ancak ikinci dünya savaşı yıllarında doğum oranlarının çok arttığını ama savaş bitip her şey normale döndükçe doğum oranları azaldığını okumuştum.

Sanıyorum, içgüdüsel olarak kendi yaşamları tehlikeye girdiği için kendilerinden sonrasına genlerini bırakmaya daha yatkın oluyorlar .

Ülkeler bazında da gelişmişlikle doğum oranının ters orantılı olmasını bu şekilde açıklayabiliriz.

Sizi yalanlamak için yazmıyorum, fakat gavurlar savaşta biraz daha çüklerine hakimdirler.

Savaş bittikten sonra, Allah ne verdiyse acımazlar.

Not: Şimdi öğrendim, ben de o kuşaktanmışım yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Coronanin bilinen tek ilacını damlatıyorum da, bügünleyin damardan girilecek bir konu bulamadık, olmayan engin bilgimi sizlere aktaramadım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bakıyorum da bu sayfada yazanların içinde bir tane bilinçli insan yok. Atatürkçü veya Kemalist geçinen bir sürü insan var ve doların yükselmesi için dua ediyorlar. Saygıdeğer Atatürk hayatta olsaydı sizi memlekette barındırmazdı bence. Bir düşünün!

Sabır acı, meyvesi tatlıdır.

Alıntı Originally Posted by Ayne36 Yazıyı Oku
    Bakıyorum da bu sayfada yazanların içinde bir tane bilinçli insan yok. Atatürkçü veya Kemalist geçinen bir sürü insan var ve doların yükselmesi için dua ediyorlar. Saygıdeğer Atatürk hayatta olsaydı sizi memlekette barındırmazdı bence. Bir düşünün!

Sabır acı, meyvesi tatlıdır.
    Şaka di mi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sizi yalanlamak için yazmıyorum, fakat gavurlar savaşta biraz daha çüklerine hakimdirler.

Savaş bittikten sonra, Allah ne verdiyse acımazlar.

Not: Şimdi öğrendim, ben de o kuşaktanmışım yahu!
    Abi senin paylaştığın bilgi dogru , ben bir fikri yanlış ifade etmişim galiba kusura bakmayın. Şurada başka bir arkadaş daha iyi anlatmış doğum işini.

Sayfa 995/999 İlkİlk ... 495895945985993994995996997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •