Special Days Image
Sayfa 916/999 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,321 - 7,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Asrın lideri coşmuş gene(!) En çok da birleştirici mesaj verecek diye bekleyenlere gülüyorum. Yalnız umarım şu Suriyeliler bir şekilde yolunu bulup Almanya'ya ulaşır; bu bademleri bugüne kadar Merkel kolladı, görsünler ebelerini.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. halk davet edince gitmiş adam, vay be o zaman herhangi bir terör örgütü de senin ülkene bak biz buraya halkınızın şu şu davet icabıyla geldik derse? O zaman eyvellah abi buyur denecek demek ki. Bu uluslararası hukukda bağımsız devletin tanınması ve o devletin hareketlerinin diplomatik sınırları konusunda imam hatip te kurs mu görmüş? Ne rezalet bir dönem artık utanmak filan kifayetsiz kelimeler durumu anlatmaya.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "İdlib harekatımızda şehit sayımız 34. Şehitlerimiz inanıyorum ki bu milletin vatan kılınması mücadelesinin zirve yaptığı noktalardır. Hamd olsun şehitlerimizin kanlarını yerde bırakmıyoruz, bırakmayacağız. Şu ana kadar 2 bin 100’ün üzerinde rejim unsuru; artık rejim unsuru demeyelim. Aralarında 94 tank, 17 zırhlı aracın da bulunduğu 300'e yakın araç gereç imha edilmiştir" (RTE)

Hadi rakamları artık bıraktık. Dilediği gibi söylüyor.

Ama "Şehitlerimiz inanıyorum ki bu milletin vatan kılınması mücadelesinin zirve yaptığı noktalardır." ne demek anlayamadım.

Bu milletin vatan kılınmasının anlamı nedir?

İdlib olayı ve 33 şehitle "bu milletin vatan kılınması" nasıl oluyor?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu bir millet sabah akşam, yatıp kalkıp sadece böyle olaylarla mı uğraşır?

Sadece siyaset ve Erdoğan mı bizim hayatımız?

Bıktım valla bıktım.

6. FED 0,50 baz faiz indirecek Trump Türkiye nin batmasını istemeyenlerin başını çekiyor. Böyle işlerine yarayan bir hükümeti elden bırakmak istemiyorlar.
    Kendi halimize bırakılıp batsaydık sağlıklı bir şekilde bu krizden dersimizi alır çıkardık, şimdiyse durumumuz sürekli morfin pompalanan yatalak bir hastaya benzedi. Sağlığımıza kavuşmamız sunş yöntemlerle engelleniyor.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Turkuyenin suruyede bulunmadığı kalmaktan ortalama durumunu hoşlaştığından oluyor...
    Bora Bey,muhtemel sizinki nükte ancak üstteki son 2 mesajda ne demek istendiğini gerçekten anlamadım...

Salak herifler, o kadar da yazdık tel makası götürün deye, tabiki armut gibim yakalanırsınız.

4.000 Kişi 100 yerden tel örgüye delik açsa, diğerleri de Yunan dölleri o delikleri zaptetmeye çalışırkene, başka noktalardan dalarsınız.

Ben mi, otomobilin bagajıni tel makasıylan doldurup, bunları organize etmeye gidecegim yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 916/999 İlkİlk ... 416816866906914915916917918926966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •