Sayfa 444/999 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,700
     Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın nikrece,bu forma pek nadir yazarım?Siz her şeye neden muhalifsiniz?Bu durumunuzu hiç düşündünüz mü?Mütevazilik,geniş düşünmek,ağırbaşlılık güzel kavramlar değil mi?YTD
    Soru 1 sizin nikinizle yazan bir kitap meraklısı arkadaş vardı o musunuz?
    Soru 2 her şeye karşı çıktığım hükmüne ,hangi yazılarımdan dolayı karar verdiniz?Ben kendimce kendi doğrularımı yazıyorum:size aykırı gelen yerleri paylaşırsanız üzerinde düşünürüm. Megolaman değilimdir,haklıysanız özür diler kenara çekilirim. Bir örnek bekliyorum.

Bu forumda değer verdiğim bir forumdaşımın, yine çok değer verdiğim bir forumdaşımı kadın düşmanı olarak düşünmesi, çok şaşıttı.
    "kadın düşmanı"nın açtığı başlıklara, yazdıklarına, paylaştıklarına, harcanan emeğe bakın.
    Forumun 2017 de yenilenmesi, üyelik tarihlerinin güncellenmesi,hafızalarımızın da sıfırlanması anlamına gelmez.
    "Kızım" diye hitap ettiğim, konuştuğum "Yağmur" olayını da yakınen biliyorum.
    Olmadı, yakışmadı.

3. Sayın nikrece,15 yıldır hisse netteyim.Nikim budur,yazdığınız mesajları okuyorum ve hangi birisini örnek vereyim ki,a kişisinin düşüncesine hep karşı yönde cevaplar vererek geliyorsunuz.Benim görebildiğim budur?Herkes kendince doğruları yazdığını düşünürse o halde herkes doğrudur..YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,700
     Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın nikrece,15 yıldır hisse netteyim.Nikim budur,yazdığınız mesajları okuyorum ve hangi birisini örnek vereyim ki,a kişisinin düşüncesine hep karşı yönde cevaplar vererek geliyorsunuz.Benim görebildiğim budur?Herkes kendince doğruları yazdığını düşünürse o halde herkes doğrudur..YTD
    Güzel mantık herkesin doğrusu kendine o zaman. Niye fikirlerimizi karşımızdakine dikte ettirelim ki. Leyla hanım sizde haklısınız. Tatsızlık hiç bir zaman hoş değildir. Öncelik saygı ve sevgi. Buna hep beraber dikkat edip,yazmalıyız

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Güzel mantık herkesin doğrusu kendine o zaman. Niye fikirlerimizi karşımızdakine dikte ettirelim ki. Leyla hanım sizde haklısınız. Tatsızlık hiç bir zaman hoş değildir. Öncelik saygı ve sevgi. Buna hep beraber dikkat edip,yazmalıyız
    Sn ozannn'a yazdığınız cevapta adımın geçmesi, kimlik kargaşasına neden olmaz umarım
    Konuşabilmenin bile lüks olduğu zamanlardayız.
    Konuşalım, dinlemek kaydıyla.
    Katılmak "mecburi değil"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Bu forumda değer verdiğim bir forumdaşımın, yine çok değer verdiğim bir forumdaşımı kadın düşmanı olarak düşünmesi, çok şaşıttı.
    "kadın düşmanı"nın açtığı başlıklara, yazdıklarına, paylaştıklarına, harcanan emeğe bakın.
    Forumun 2017 de yenilenmesi, üyelik tarihlerinin güncellenmesi,hafızalarımızın da sıfırlanması anlamına gelmez.
    "Kızım" diye hitap ettiğim, konuştuğum "Yağmur" olayını da yakınen biliyorum.
    Olmadı, yakışmadı.
    Düşük kalitede insanların tartışılan konu dışına çıkarak dedikodu üzerinden karşısındaki insana küfür gibi laflar atması gayet normal davranışlardır. beni sasirtmaz ve o kişi hakkında bende yerleşik düsuk notu pekiştirir...
    Benim sanalda üç beş dost ve arkadaş bildiklerimi en başındaki Leyla'nın iyi tanıdığı bana bu konuda verdiği desteğin anlamı büyük...
    Kadın düşmanlığına gelince...Aman diyeyim bu anlamsız suçlamayı iki kızım, hayatta ilişkim olan kadınlar duymasinlar...Uzulurler...
    Yağmur kızımız, hala anlam veremedigim tartışmamızin dışında bu forumda en sempatik iliskimin bulunduğu biri idi...Keşke onun bana sıkça özelden yazdığı sevgi dolu yazılarını buraya koyabilseydim...İlişkimizin geldiği noktada ikimiz de üzüldük. Oldukça sert yazistik.Seven ve hayal kırıklığına uğrayan insanlarin normal tepkileriydi
    bunlar.

yok kadın düşmanlığıydi, yok bricte şunu yaptın gibi asılsız ve de unutulmuş geçmişe ilişkin anlamsız suçlamalar bir insanın tıkandığı noktada kullanacağı şeyler olmamalı...

Neyse. Sanalda da olsa bazı insanları daha ilk günden antipatik bulabilir mesafe koyarsiniz...Bu gün bu başlıkta şahit olduğum olgular bana insan seçme ve değerlendirmede ne kadar isabetli olduğumu bir kez daha gösterdi...

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu başlık balli...Anlaşıldı.

Ayrıksı ne kadar tıp varsa şekerin mahlukati çektiği gibi çekiyor...

Bunca yıldır bu forumdayim, aşina olduğum, kendi açtığım basliklar dışında yerlestigim bir başlık olmamıştır...

Bence de herkes kendi bildik yoluna...

Didaktik tavırlı insanlardan benim öğrenecek bir şeyim yok...

Muhatap almadigim insanlar arkadaşlarım dışında (sayısı da gayetle azdır) bana haksizsam destek falan da vermesinler..

Hele hele de hiç derdim olmayan ltibar olayını bana bir seyler yazmak için kullanan tanımadığım insanlarla işim olmaz...

Maruzatim bu kadar...
    Forumun en itici üyeliği sıralamasında zirveleri zorlayan bir üye olduğunuzu düşünerek, maruzat yüce makamlara sunulan bir dilek ve bilgi vermek olduğuna göre tanımadığınız insanlara anlamsız maruzat saçmalıklarınızı kendinize ait topiklerde belirtiniz.

Egolarınızın esaretini okumak zorunda değil üyeler.

Niza çıkacak gibim dediler, hemen yettim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 444/999 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •