Special Days Image
Sayfa 804/999 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,425 - 6,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    van tabipler odasının açıklaması var sağlık bakanlığı il müdürlüğü ildeki vakalar hakkında bilgi vermiyormuş .Görünen o ki islamcı bu virüsle mücadele işinin içine de edecek.
    Sağlık Bakanı Koca, 'Van'da 5 kişi gözlem altındaydı, onlarda korona virüsü çıkmadı' dedi.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Van’da korona virüs şüphesi ile gözetim altına alınan 5 kişin testlerinin negatif çıktığını açıkladı.

Koca bakan varken tabipler odasını kim tanır, yok hükmündedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yarın Erdoğan verir millete teminatı: Bizi teğet geçti...

Bir ilahi adalet varsa, bizim 20 senedir başımıza bela olan virüsleri görüp, "bunlara yeterince verdim, bu sefer teğet geçsin uygundur" demiş olabilir...

Arkadaşlar sınır dediğiniz şey bizim çizdiğimiz suni şeylerdir.Uçaklar ,gemiler,trenler ,karayolları oldukça ve bu virus hastalık kapıldıktan sonra 15 gün boyunca bulaşıcı ise sınırlar manasız.Uzaydan insanların hareketlerine coğrafyadan bağımsız bir şekilde baktığınızı düşünelim.Ne göreceksiniz .Bir ton insan hareketi değil mi.Bu durumda misal virüs iranda bizim sınırımızdan 50 km ötede birinde gözlendi.Şimdi vanda yaşayan biri türkiyede virüs yok diye rahat edebilir mi.Şimdi vandaki birimi güvendedir iranda kum şehrine 300 km mesafede virüs olmayan bir şehirdeki iranlı mı güvendedir.Hava yoluyla bulaşan prodromu uzun süreli bir hastalıkta hastalığın tüm dünyaya yayılması sadece zaman meselesidir.Benim karantina olayının üzerinde durma nedenim başkaydı.Hastalık memleketimize ne kadar geç gelse o kadar şanslı oluruz.Aşıya kadar geçecek süreye kadarki şansımız artar.Aşı bulunamazsa zaten apocalypse maalesef.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Koca, 'Van'da 5 kişi gözlem altındaydı, onlarda korona virüsü çıkmadı' dedi.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Van’da korona virüs şüphesi ile gözetim altına alınan 5 kişin testlerinin negatif çıktığını açıkladı.

Koca bakan varken tabipler odasını kim tanır, yok hükmündedir.
    Degil mi ya ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Burada yazıyorum: İlk korona virüs haberi verecek, sağlık yöneticisi, vali, bakan vs de kafa gider...

Depremde de aynı kural caridir...

Tabi bundan karantina faydasız anlamı çıkmasın.Karantina böyle bir salgında tek yol.Ben mevcut durumdaki açmazları vurgulamak istedim.İranla sınırımız zaten delik deşik,suriye var ,ırak var,bizim işimiz çok ama çok zor.

7. https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...luyor-5641943/
    Örnek yukarıda arkadaşın yazdığı gibi kellesine güvenen yazsın.
    Ben maske altım 1 tanesi 7 günlük 40 tl 10 liraya alınan 50 li maskeler 50 tl olmuş.
    Kızım lösemi gözetiminde tedavi bitti ama korku var. Yarın en azından ucuz yollulardan biraz daha maske alacağım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sorun yarınla sınırlıysa göndermeyelim, sonraki 3 ay..?
    Yazmıştım bir şeyler ama milletin başına agritmayayim diye geri sildim. İzleyelim bakalım.

Sayfa 804/999 İlkİlk ... 304704754794802803804805806814854904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •