Sayfa 739/999 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Mayis ayinda endeksten iki sifir atacagiz diyorlar.
    https://www.dunya.com/ekonomi/atilla...-haberi-462949

2. Saygı duyarım ben de %100 borsada değilim altın, gümüş, borsa, viop ( %99 short ) işlem yapıyorum. Ben de dolar almam çünkü dolar alırsam dolar bazlı kar edemem alana da saygım sonsuz korunma yöntemidir bense korunmak değil kazanmak istiyorum.
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Dövizimi bozmadan borsaya bakmam daha zamanı var. İsteyen buyursun alsın malını maldan bol birşey yok.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Saygı duyarım ben de %100 borsada değilim altın, gümüş, borsa, viop ( %99 short ) işlem yapıyorum. Ben de dolar almam çünkü dolar alırsam dolar bazlı kar edemem alana da saygım sonsuz korunma yöntemidir bense korunmak değil kazanmak istiyorum.
    Vallahi bende yalan yok ben "korunuyorum" yoksa bu dolar bize cocugu koyar. Cocuk bakmak isteyen korunmaz yilarca o cocugun buyumesini bekler "dolar bazinda"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Son dakika haberine göre, HSK Birinci Dairesi, davaya bakan ve sanıklar hakkında beraate hükmeden İstanbul 30'uncu Ağır Ceza Mahkemesinin üyeleri hakkında inceleme başlatılmasını kararlaştırdı.

İncelemeyle konuyla ilgili kusur olup olmadığı araştırılacak, müfettiş raporunun ardından heyet hakkında karar verilecek.

Gezi davasında beraat verenler hakkında bugün önce en tepedeki temyiz makamımız reis konuştu.

O kararı verenleri pişman edecekleri belliydi.

Hemen ardından da yukarıdaki haber çıktı...

Ben hukuk devleti olduğumuza bir kere daha sarsılmaz şekilde inandım.

Azerbeycanda sıradan bir gün.Allah aliyeve uzun ömür versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu ülkeye doğrudan yatırım yapılmasını istiyor yöneticimiz...

Eğer sadece Arap dünyasını istemiyorsa, batı özel sermayesinin hukukun olmadığı yere yatırım yapmasını beklemek safdilliktir.

Hemen her şeyin bir adamın iki dudağı arasında olduğu bir yerde bu kadar hukuksal mevzuata ne gerek var diye düşünüyorum.

Bazen tartışma programlarında ersan şen hocaya rastgeliyorum.Şu kanunun bu maddesi,anayasanın şu bendi falan diye diye bir sürü şey anlatıyor.Cidden acıyorum adama.İnanıyor da anlattıklarına galiba.

Türkiye, İdlib'de Suriye Ordusuna operasyon yapacağını bildirerek; Nato'dan bölgede önleme uçuşu yapmasını talep etti (Independent Turkish)

https://www.independentturkish.com/n...#8221;-istiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 739/999 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •