Sayfa 86/999 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. piyasayla inatlaşılmaz. teeeeeee tapınak şövalyelerinden stephen gerarda , Jacob Fuggere , j.p. morgan dan rothschild ağına , günümüze kadar devam eden finans entellektüellerine diklenmeyecen , kaşındığını hissettirmeyecen .... kaşıntın mı tuttu , git helaya orada kaşın dur ... yeter ki sesin duyulmasın ... sitresini at , sonra dön işinin başına....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

mr albayrak ın ifadesi bir skandaldır.. hahaaaahhaa.. şaka şaka.. yandaş medya gibi ikide bir eften püften şeylere skandal demeyiz.. bu olsa olsa komedidir..

neyse.. böyle abuk açıklamalar geldiğine göre..baksanıza altını çizerek ifade etmek gereğini duyuyorlar.. belki de dolarcıları yeterince pişman ettirdiklerini düşünüyorlar.. belki de hareket vakti yaklaşmıştır doların..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

vay bizim kitapsız neden uğramıyor diyordum emğer galibe yardakçılık ediyormuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bu topiği çok fazla yazmadan nerdeyse her gün takip ediyorum. Yazmamamın sebebi ise herhangi bir finansal okuryazarlığımın olmaması. Cahil cesaretimle yada egomla içimden geçeni yada pozisyonumu düşünerek yorum yapıpta kimseye yön vermemem gerektiğini bilecek olgunluğa sahibim. Hisse.net dışında da sosyal medyadan gelişmeleri ve fikirleri takip eymeye çalışıyorum. Özellikle global piyasalara odaklanmak istiyorum. Çünkü bir süredir sürdürülen durumun artık sürdürülemeyeceği ve çin abd geriliminin ne olacağının belirsizliğinden dem vurulup duruluyor. Benim de amacım böyle bir durum gerçekleşmesi halinde orta uzun vadede kazanmak yada kumar oynamak deği ama sadece birikimim degersizleşmesin yeter düşüncesiyle hareket etmek.
    Bu bağlamda size sormak istediğim şey dolar/tl den ziyade böyle bir ortamda asıl neye yatırım yapmanın bizi çalkantılardan koruyabileceği.
    Tabi tüm bu sosyal medyada yazilıp çizilen senaryolar bir algının parçası değilse.
    Siz ne düşünüyorsunuz?

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *albayrak: Bir sene önce dolara güvenenlerin halini sormak lazım-apara
    Swap hariç net rezerv(altın hariç) -2,785,054
    Sen öyle görmüşsün emme ben ise yokyere son yedeklerini de mevzilerinden çıkarıp savaş meydanında kırdıran bir komutan gördüm, sn.Albayrak mareşalim.!..

6.  Alıntı Originally Posted by Mythbusters Yazıyı Oku
    Bu topiği çok fazla yazmadan nerdeyse her gün takip ediyorum. Yazmamamın sebebi ise herhangi bir finansal okuryazarlığımın olmaması. Cahil cesaretimle yada egomla içimden geçeni yada pozisyonumu düşünerek yorum yapıpta kimseye yön vermemem gerektiğini bilecek olgunluğa sahibim. Hisse.net dışında da sosyal medyadan gelişmeleri ve fikirleri takip eymeye çalışıyorum. Özellikle global piyasalara odaklanmak istiyorum. Çünkü bir süredir sürdürülen durumun artık sürdürülemeyeceği ve çin abd geriliminin ne olacağının belirsizliğinden dem vurulup duruluyor. Benim de amacım böyle bir durum gerçekleşmesi halinde orta uzun vadede kazanmak yada kumar oynamak deği ama sadece birikimim degersizleşmesin yeter düşüncesiyle hareket etmek.
    Bu bağlamda size sormak istediğim şey dolar/tl den ziyade böyle bir ortamda asıl neye yatırım yapmanın bizi çalkantılardan koruyabileceği.
    Tabi tüm bu sosyal medyada yazilıp çizilen senaryolar bir algının parçası değilse.
    Siz ne düşünüyorsunuz?
    riskten kaçınmanın yolu riski farklı varlık sınıflarına yaymaktır...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence halkb petkm ekgyo thyao alanlarada sormak lazım
    biz 2 liradan smart, 25 liradan Pegasus, 4 liradan İsc alanlardaniz...fulll....

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    biz 2 liradan smart, 25 liradan Pegasus, 4 liradan İsc alanlardaniz...fulll....
    böyle yapanlara boynumuz kıldan ince arada bi gelir yazarlar giderler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 86/999 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •