Sayfa 687/999 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    dolar 7 nin kokusunu aldı artık..psikolojik nokta gecildi
    yedi liraya kabaca bir lira var...
    beş liradan altı liraya ne kadar bir zamanda geldik bir düşünün..
    öyle kolay değil

Reyisin bu duruma el koyması lâzım, ne lan bu masada 70'lik, koskoca tank paleti 50 milyon dolar gaymeye verdik sana deye!

Ben elimde 1 duble rakıylan, gazetelere manşet oldum yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    öyle kolay değil
    2 gunde 5 kurus artı ,1 lıra kaç gunde olur ? nerden baktıgınıza baglı sizde bunu düşünün bora bey

4. 5.07den 6.80 i bir haftada gormus zamaninda

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Artistlik yapıcam diye 15 bandının altına sarkıtmayacaklardı faizi. Şimdi yine başa saracaklar ne enflasyonu tutabilecekler ne faizi.
    Ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    öyle kolay değil
    Bu oynaklığın ilk başladığı zaman türkiyedeki banka hesabıma bakıyordum online subeden.
    Türk hesabında para tutmam zaten tr ile adres bağım dahi yok işim olursa borsada al-sat vb emir vermeye giriyorum lazım olduğunda.
    Tam o sıra dolar fırladı, aklıma al-sat yapmak geldi. Hesapta para olmadığı ve borsa dönüşü paralar t+1de olduğu için hızlı kredi kısmına bastım. Abartmayayım 3dk içinde 30bin tl krediyi 100 küsür masrafını kesip hesaba yatırdılar hemde gece vakti. O sırada dolar ilk baktığım halden 20 kuruş yürümüştü 3-5 dakika içinde. Hiç düşünmeden aldım geceleri makası 1 lira yapma işi yoktu henüz. Sabaha mı yarım saate mi hatırlamıyorum ama 50-70 kuruş arası bir karla sattım dolarları. Krediyi cayma hakkıyla iade sabahına iade ettim hesapta 3bin küsür lira para olmuştu. Ekstrem durum diyeceksiniz ama 1 lirayı gözümüzde büyütmemek lazım.
    Tam rakamlarıda hatırlamıyorum aslında ama 5.65 olması lazım ilk gördüğüm halinin.
    Ytd

7. Milli Savunma Bakanlığı, İdlib bölgesinde 55 rejim unsurunun etkisiz hale getirildiğini açıkladı. TSK'nın 5 şehit verdiğimiz günden bu yana yaptığı misilleme saldırılarında öldürülen Esed rejimi askerlerinin sayısı 207'ye yükseldi.

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Bu oynaklığın ilk başladığı zaman türkiyedeki banka hesabıma bakıyordum online subeden.
    Türk hesabında para tutmam zaten tr ile adres bağım dahi yok işim olursa borsada al-sat vb emir vermeye giriyorum lazım olduğunda.
    Tam o sıra dolar fırladı, aklıma al-sat yapmak geldi. Hesapta para olmadığı ve borsa dönüşü paralar t+1de olduğu için hızlı kredi kısmına bastım. Abartmayayım 3dk içinde 30bin tl krediyi 100 küsür masrafını kesip hesaba yatırdılar hemde gece vakti. O sırada dolar ilk baktığım halden 20 kuruş yürümüştü 3-5 dakika içinde. Hiç düşünmeden aldım geceleri makası 1 lira yapma işi yoktu henüz. Sabaha mı yarım saate mi hatırlamıyorum ama 50-70 kuruş arası bir karla sattım dolarları. Krediyi cayma hakkıyla iade sabahına iade ettim hesapta 3bin küsür lira para olmuştu. Ekstrem durum diyeceksiniz ama 1 lirayı gözümüzde büyütmemek lazım.
    Tam rakamlarıda hatırlamıyorum aslında ama 5.65 olması lazım ilk gördüğüm halinin.
    Ben de 2001 devaulasyonunda gecelik repo faizi yüzde bilmmemkaç yüz olduğu için gecelik repoya bağladım bir kısım parayı.Hiç unutmam anayasa kitapçığı atıldı ,ecevit çıktı devlet krizidir bu dedi,ertesi gün devaulasyon olacağı belli oldu,koştum bankamatiğe repoyu bozup dolar alabilirmiyim diye,yapamadık tabi,ben de 100 dolar almıştım hesapta açıkta kalan parayla.Allahtan bir miktar dolar vardı bozup repo yapmadığım,o kısmından para kazanabilmiştim üç beş.

Sayfa 687/999 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •