Sayfa 530/999 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Isim geregi dunyanin bircok ulkesine giderim.Orada sirket sahipleriyle gorusme imkanim olur.
    Dunyanin en az 150 ulkesinde borsa var.Firsat her yerde var.MSCI endeksi de doyum noktasinda gozukuyor.Tren son duraga geldi mi bilinmez fakat buradan trene binmek mi yoksa karsi tarafa gecip oradaki istasyondan donuste mi binmek lazim karar zor.2.1 cent ucuz sayilmaz artik Fakat hisse bazli cok uygun fiyatli firsatlar var.YTD

2. Fed şubat ta repo alımlarını 35 ten 30 a düşürecek.acaba seçime kadar bu repo alımları devam edecek mi.faiz artırım sinyali martta gelebilir mi.bunlar belli olana kadar şimdilik içerde açık vermeye başlayacağımız görünene en belirgin nokta.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    BIST le çok uzun zamandır bir ilgim yok..BİST için olumlu olumsuz bir çok analiz, düşünce var....Geldiğimiz noktada ise ben şu kadarını soyleyeyim..BIST in yüzde yirmisini KATAR BANKASİ oluşturuyor...nokta.
    İnanılmaz yükselen hisseler var 3 ayda 4 katına çıkan.3 ayda 3 katına çıkan 1 yılda %500 getirenler var...

Halka arz olmuş 8 ay önce 2.5 tl şuan 12 tl den işlem görenler var.Alıp kâr edeni tebrik etmek lazım valla
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bist içinde şu an pahali diye degerlendirilemeyecek 10 adet şirket varsa vardir ! onlarda ortalama olarak ederindedir.

ve piyasa ise yeni pozisyon acilamayacak kadar pahalidir
    ! risk maksimum duzeydedir.

getiri risk birlikteliginin limitleri zorlaniyor ! bu kabataslak tum dunya borsalari icin gecerlidir
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sizin her konuya bir cevabiniz var ama uzulerek soyluyorum finansal konularda maalesef bilginiz yok.

ayrica ben borsalar duser yada yukselir demedim yada pozisyon konularina girmedim, sadece getiri risk birlikteliginin limitlerinin zorlandigi bir boom piyasalarinin dunyada mevcut oldugunu anlattim.bu kadar.

herkesin pozisyonu kendini bağlar.
    Iyki de demedin ha.

5.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Isim geregi dunyanin bircok ulkesine giderim.Orada sirket sahipleriyle gorusme imkanim olur.
    Dunyanin en az 150 ulkesinde borsa var.Firsat her yerde var.MSCI endeksi de doyum noktasinda gozukuyor.Tren son duraga geldi mi bilinmez fakat buradan trene binmek mi yoksa karsi tarafa gecip oradaki istasyondan donuste mi binmek lazim karar zor.2.1 cent ucuz sayilmaz artik Fakat hisse bazli cok uygun fiyatli firsatlar var.YTD
    Evet bence de.

Katiliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Konuyu hisse bazlı analiz ve de tavsiye haline getirirsek tam da başlığa uygun olacak...

Az kaldı...

7.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Şu foruma yazmaya elim gitmiyor çoğu zaman. Akıl ve rasyonaliteden uzak çok yorum ve yorumcu var.
    Sevgili Ravi,

Bu tur adamlar var.

Sn.Bora YASAR daha dun yazdi.

Adam bombos, gazete dahi okumuyor, ancak benim yazimdan alinti yapip sacmaliyor,

Kardesim benim yazimdan alinti yapma diyorum, lutfen diyorum, adam efeleniyor, " burasi Kanada degil ha"diyor.

ABD de biri var, lise terk, aksama kadar iyi egitim almis kim varsa, iyi yazan kim varsa saldiriyor.

Bunlarla ugrasmak zor.

Yazsan, yonetimden 3 gun ceza aliyorsun, sucun adam asagilamak.

Bu nedenle de ne yazan kaliyor ne okuyan.

8. Konumuzla ilgisi yok ama bilen varsa diye soruyorum. İcra Daireleri kendilerine gelen ödemeleri alacaklılara ne zaman havale ediyor. Bunun bir süresi var mı? Benim borçlu daireye ödeme yaptı fakat hala hesabıma geçmedi aradan 10 gün geçmiş.

Sayfa 530/999 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •