Sayfa 614/999 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Abi buraya gelince piknik tüpüyle geziyormuş, konar göçer misali nerde piknik ortamı olur kestiremezsin tabi, icabında hemen orada tüp yakmak ihityacı hissedersin herkes senin gibi sarışın yuvarlıyamıyor
    Bende hesap yaparım misal dün bir yolumu kaybettim lost adlı pub çıktı karşıma girdim içeri

Garson menü getirdi 50 Cl 22 tl 70 Cl 26 tl baktım hemen çerez tabağına 14 tl

Pratik zekam Bahçeli gibi ampul düştü 40 yapar dedim .

Ve siparişi verdik

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Petrol 5 hafta önceki zirveden yaklaşık %23 kadar gerilerken USD/TRY o dönemki tepe noktasına yine geri dönmüş.
    "Rekabetçi kur"
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Mahalle bekçilerine verilen yetkilerin hemen burnumuzun dibinde ve de her an özgürlüklerimizi nasıl etkileyeceğini tartışmak yerine bekçi maaşlarının ilkokul öğretmenlerinden fazla oluşunu tartışıyor aklı evvel insanımız.

Bu konuda devlet yetkililerimiz de bu farkı mantıklı nedenlerle açıklamaya çalıştıkça batiyorlar.

Bu konuda verilen bilgilerden beni etkileyen bir diğer husus ise şu : Lise mezunu bir polis 5071 TL maaş alırken üniversite mezununun sadece 7 lira farkla 5078 TL alması.

Ne kadar doğrudur bilmem ama bana çok çarpıcı geldi doğrusu...

Tahsilinin anlamsızlığını bu kadar güzel carpamazlardi suratimiza doğrusu...

4. İdlib'te Rusya destekli rejim güçlerinin Türk ordusunu hedef almasının ardından, Türkiye ile Rusya'nın ortak gerçekleştirdiği devriyeler sadece dün için değil ikinci bir emre kadar süresiz iptal edildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bende hesap yaparım misal dün bir yolumu kaybettim lost adlı pub çıktı karşıma girdim içeri

Garson menü getirdi 50 Cl 22 tl 70 Cl 26 tl baktım hemen çerez tabağına 14 tl

Pratik zekam Bahçeli gibi ampul düştü 40 yapar dedim .

Ve siparişi verdik

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4 tl farkla koskoca 20 cl vermişler alınır tabi.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İdlib'te Rusya destekli rejim güçlerinin Türk ordusunu hedef almasının ardından, Türkiye ile Rusya'nın ortak gerçekleştirdiği devriyeler sadece dün için değil ikinci bir emre kadar süresiz iptal edildi.
    Şu medyanın ve siyasilerin "esad rejimi" ve "rejim güçleri" gibi laflarına da hastayım.
    Sanki yüz kişilik çapulcu çetesinden bahsediyorlar.

Karşındaki suriyenin resmi hükümeti ve resmi ordusudur.
    Beğenirsin veya beğenmezsin.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Cahillik teşvik ediliyor. Söylenen maaşlar , eğer döner sermayeden para gelmezse doktor maaşıdır aynı zamanda. Yüzde 90 küsür lise ve üniversite mezunuymus. Burada iki anlam çıkıyor. Birincisi lise mezunlarını açıklamak istemiyorlar, ikinci ortaokul mezunlari da var .

Sadece para açısından bakmak yanlış ama toplum böyle bakıp çocuğunun eğitim almasının mantıksız olduğunu düşünecek. 4 yıl üniversite okuyacağına 4 yıl bir partiye yalakalık yapsa hem iş garanti hem maaş dolgun diyecek .

Çıkarları uğruna neleri kaybedebilecegı konusunda tek laf etsen sana deli gözüyle bakıyorlar. En hafif tabirle ' evhamlı, paranoyak 'damgası yiyorsun.
    En azından küçük çocuğuna çikolata yedirmediğim kola icirmedigim için ne laflar duyduğumu hayal bile edemezsiniz.

Cehalet o kadar yayıldı ki normalleşti artık bu toplumda eğitimli insanların sığabileceği bir alan kalmadı.

8. Universite mezunu yazilimcilar bile 6-7 bin lira alabiliyorlar.....
    Bu memlekette fazla okumaya, kafa calistirmaya gerek yok...salak oglu salak da olsan malum yere uye olman yeterli !!!!!!
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Mahalle bekçilerine verilen yetkilerin hemen burnumuzun dibinde ve de her an özgürlüklerimizi nasıl etkileyeceğini tartışmak yerine bekçi maaşlarının ilkokul öğretmenlerinden fazla oluşunu tartışıyor aklı evvel insanımız.

Bu konuda devlet yetkililerimiz de bu farkı mantıklı nedenlerle açıklamaya çalıştıkça batiyorlar.

Bu konuda verilen bilgilerden beni etkileyen bir diğer husus ise şu : Lise mezunu bir polis 5071 TL maaş alırken üniversite mezununun sadece 7 lira farkla 5078 TL alması.

Ne kadar doğrudur bilmem ama bana çok çarpıcı geldi doğrusu...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 614/999 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •