Sayfa 944/999 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bugün nasil davranmaları gerektiğinin dersini 1. ve 2. Dünya savaşının rahlesinde öğrendiler.
    Hepsi yok olmakla yüzyüze geldi . Amerika dahi sosyalizmin nefesini ensesinde hissetti . Marshall yardımlarıyla topladı ortalığı. Almanya savaşmadan da ülkeleri alabileceğini öğrendi. Tek kurşun atmadan Doğu bloku ülkelerini eline aldı.

Savaşmak , kavga etmek gibi. Apollo ve Athena arasındaki fark gibi . Güçlü , zeki insanlar savaşmaya gerek duymaz. Zekasıyla istediği sonuca varır.

Truva'nın tanrısı Apollo 'ydu. Ama Yunanistan 'nın tarafında Athena vardı. Agemennon Truva 'yı aldı; Aşil , Hektor 'u gömdü.

Bunlar benim düşüncelerim. Herhangi bir iddia içermez.
    Harika! Tanrılar toplumsal bellek işlevi görüyor, aslında Tanrılar hala canlılar ve işlevlerini görmeye devam ediyorlar.

2. Bakanlığın verdiği rakamı 100 e bölüp sınırı geçmeyi başaran gerçek mülteci sayısını buluyorum. 1 milyon ne zaman diyecekler bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çok yakında test tamamlanır, merak etmeyin.
    S-300'ün ağabeyine o kadar para verdik, kardeşi ne kadar etkili diye bir uçak feda ederler mi..?

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    S-300'ün ağabeyine o kadar para verdik, kardeşi ne kadar etkili diye bir uçak feda ederler mi..?
    Bunlar eder, aslında etmemeleri lâzım, Israil S-200 ze karşı bayağı bir elektronik karıştırma kullanmasına rağmen bir F-16 kaybetmistir, S-300 tabiki ondan üstündür.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bunlar eder, aslında etmemeleri lâzım, Israil S-200 ze karşı bayağı bir elektronik karıştırma kullanmasına rağmen bir F-16 kaybetmistir, S-300 tabiki ondan üstündür.
    yargılanan lakin halen görevde olan fetöcü pilotlardan biriyle deneseler bari..!!

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bugün nasil davranmaları gerektiğinin dersini 1. ve 2. Dünya savaşının rahlesinde öğrendiler.
    Hepsi yok olmakla yüzyüze geldi . Amerika dahi sosyalizmin nefesini ensesinde hissetti . Marshall yardımlarıyla topladı ortalığı. Almanya savaşmadan da ülkeleri alabileceğini öğrendi. Tek kurşun atmadan Doğu bloku ülkelerini eline aldı.

Savaşmak , kavga etmek gibi. Apollo ve Athena arasındaki fark gibi . Güçlü , zeki insanlar savaşmaya gerek duymaz. Zekasıyla istediği sonuca varır.

Truva'nın tanrısı Apollo 'ydu. Ama Yunanistan 'nın tarafında Athena vardı. Agemennon Truva 'yı aldı; Aşil , Hektor 'u gömdü.

Bunlar benim düşüncelerim. Herhangi bir iddia içermez.
    sn. dimitris fikrinize saygi duymakla birlikte sizinle kesinlikle ayni dusunmuyorum.

benim butun tarihsel donusumlerde gordugum cok farkli.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. dimitris fikrinize saygi duymakla birlikte sizinle kesinlikle ayni dusunmuyorum.

benim butun tarihsel donusumlerde gordugum cok farkli.
    Valla ben ustteki teshislerde pek bir hata göremedim, Apollo mapollo işine pek aklım basmaz yakın tarihten bahsediyorum, siz ne gibi hata buldunuz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Başlıkta dolar dışında herşey var Silmeye bir başlasam yazı kalmaz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 944/999 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •