Sayfa 969/999 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Fed/Powell: Diğer G7 merkez bankalarından da adım atmalarını bekliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Fed/Powell: Ekonomide henüz çok fazla bozulma görmedik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Herkes faiz indirimine piyasalar coşkuyla karşıladı diyor ama Fed en son 2008 krizinde olağanüstü toplanmıştı , ekonominin sıkıntısını gösteren bir durum , bakalım bu olumsuzluğa piyasa ne zaman tepki verecek ?
    Ayni dusuncedeyim basgan.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Herkes faiz indirimine piyasalar coşkuyla karşıladı diyor ama Fed en son 2008 krizinde olağanüstü toplanmıştı , ekonominin sıkıntısını gösteren bir durum , bakalım bu olumsuzluğa piyasa ne zaman tepki verecek ?
    Komadaki hastaya morfin verildiğinde ne tepki verirse o tepkiyi verecek. İşleri doğal haline bırakmayıp geniş kitleleri batağın içine çekersen kaçınılmaz sonu değiştirmiş olmuyorsun sadece süreci erteliyorsun. Yıkıcı dalga daha da güçlenerek dönecek. O zaman FED MED dinlemeyecek.

5. Bloomberg in kedicikleri coşkuyla kutlama yapıyorlar oldu olacak şampanya da patlatın bari. Melek tozu çekmiş yeni yetme borsa simsarları gibi gözleri parlıyor. Sıcak sıcak dolarlar borsamıza akacak değil mi kedicikler. Çok beklersiniz.

Fed/Powell: İnsanların bizim kararlarımızı siyasi değerlendirme olmadan aldığımızı anlamaları önemli

7. FED in kararları ve saygınlığına ciddi bir gölge düştü, tarihi hatalar yaptı FED.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,640
    Bugünkü karar gercekten tarihe gececek bir skandal. Hic boşuna siyasi karar degil demesin powell. Birileri ipten alındı.

Sayfa 969/999 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •