Sayfa 106/999 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Kondanin yaptigi anket oylar neden dusmuyor bu kiriz ortaminda aciklayabikecek varmi.

https://m.ensonhaber.com/genar-ve-ko...im-anketi.html

y.t.degildir.
    Seçim masrafı yapmaya, bunca insanın oy kullanmak için yorulmasına gerek falan yok...

Konda seçim sonuçlarını ilan etsin olsun bari...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı toplantısında yaptığı konuşmada ''Son NATO zirvesinde halen Fransa lideri çıkıp İslami terörden bahsediyor. Karşımızda susuyor, son NATO zirvesinde yine aynı ifadeleri kullanıyor'' dedi.

Kasımpaşa kahvesinde mahalle kabadayısının ağzıyla diplomasi bu devirde ülkeye hayır getirmez, getirmedi, getirmeyecek...

3.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    piyasanın kendi içi dinamiklerinin işleyiş tarzını dikkate alır isek , usd nin tl karşısında değer kazanması için , dth ların çözülmesi gerekir... onun haricinde gırtlağa kadar yerlinin dolarda ( + altın + euro ) olduğu bir konjonktürde usd buy try short diyebilmek için ( orta- uzun vadede pozisyonlanma demek , kısa al-sat sat- al lar konu dışı ) piyasanın alarm durumuna geçeceği ciddi yerel ve / veya küresel bir takım gelişmeler olmalı .... niye gırtlağa kadar yerli dövizdeyken doların ( yılanoğlu ) kalıcı olarak yukarı ivmelenmesi beklenmez , yanıtını bilmeniz gerekir ? hah işte profesyonel spekülasyon kafası ile amatör bu noktada belli olur ... av olma avcı ol ...
    Hamza hocam enflasyon düşmüyor üstelik artıyor (açıklanan yalan rakamları boşverin) pazardan manavdan belli herşey. Ayrıca faizler de düşük millet neye yatırım yapacak dolarda terste kalanlar var biraz zor bozarlar..doların 1TL artması bile 1 yıllık faiz getirisinden daha çok olur..

4.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Bist'e bak bee.. Vitali Romancano tablosu mübarek..

oynatma hızını 1.5 yapınca mahmut tuncerle halaya duruyosun
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

*tcmb beklenti anketi: Cari yıl sonu bankalararası döviz piyasası abd dolar kuru beklentisi 5.9055, (önceki 5.9055)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb beklenti anketi: Cari yıl sonu yıllık tüfe beklentisi %11.62, (önceki %12.18)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tcmb beklenti anketi: 12 ay sonrasının bankalararası döviz piyasası abd dolar kuru beklentisi 6.3527, (önceki 6.3239)

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *tcmb beklenti anketi: Cari yıl sonu bankalararası döviz piyasası abd dolar kuru beklentisi 5.9055, (önceki 5.9055)
    09 Aralık Pazartesi 14:31 TCMB ARALIK BEKLENTİ ANKETİ: YIL SONU DOLAR/TL BEKLENTİSİ 5,82; ÖNCEKİ 5,91

bu fark nedir ?

Sayfa 106/999 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •