Sayfa 114/999 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn reha kaya BOP israil güdümünde bir kürdistan kurulması projesidir.Bunun iki ayağı tamam gibi.Irak ve suriyedeki olay tamamlandı gibi.Sırada iran var ,en son da biz hedefteyiz.Daha süpergüçlerin ne planı olsun.Almanları koreyi daha kolay bölmüşlerdi.Burda 4 ülkenin işin içinde olması biraz zamanlarını alıyor ama adım adım gidiyorlar maalesef.
    Dış güçler kendi çıkarları için ülkeyi bölmeye çalışıyor. Ülke içinde ki vatan hainlerinin Türklere düşmanlığı neden, burada öyle güzel propaganda yapıyor ki sanırsın sevgi kelebeği, barış güvercini. Amacı, terörü desteklemek , bölücülük yapmak, yok edilmesi gereken düşman, söylediklerimi beğenmiyorsan engelle diyor, kurnazlığa bakar mısınız?

Abdullahi, Davudu, Bebecanı, Şimşeği bir zamanlar bulunduklari makamlara Marko Paşa getirdi, Fetoyu çakma bile olsa darbe yapacak güce ben ulaştırdım sanki!

Velhasıl, 96 yıllık cumhuriyet amacına ulaşamamış, ahalisi tebaadan öteye gidememiştir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Memleketin düşmanları ülkeyi bugüne, çöküşün eşiğine getirenlerdir, ülkenin bu kaostan çıkması için çözüm yolları önerenler değil. Gerçeği pek yakında herkes öğrenecek. Biraz sabırlı olun.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. Sn.Reis ortak kanallarda..izleyin..(buara dolar merkez bankası beklentisi (revize edildi düşürüldü..

Ülkenin ekonomik durumunu, bölücü terör örgütünün yaptıklarını örtmek için kullanacaksın, Kaostan çıkılması için çözüm yolları önerenler bunun sorumlusu değildir. Ülkede büyük bir terör örgütü sorunu vardır yok edilesi için her şey yapılmalıdır. Tek bir çözüm vardır bütün terör örgütleri ve savunucuları yok edilmelidir.
    Cidden diyorum propaganda için çok iyi eğitim aldığını gizleme artık.

Erdoğan: "Ekonomide toparlanma dönemi başladı."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "2020'de tek haneli enflasyon rakamına ulaşacağız, faizde de tek haneli rakama geçeceğiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Türk lirasına olan güven artmaya başladı. Milletime seslenmek istiyorum; gelin dövizden kendi paramıza dönelim."

Sayfa 114/999 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •