Sayfa 14/999 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    aynen devlet ülke bizim yönetenleri sevmeyebilirsin seçil gelde düzelt parasına da güvenelim borsasına da konuşmakla olmaz aktif siyasete gir çabala ben çabalıyorum şahsen kahve içip konuşmak değil icraatçı gençlik olması lazım yok ülkeyi mafettiler yok şöyle yaptılar yok böyle oldu diyen bi gençlik istemezdi atatürk başarıp düzelticez.
    Kusura bakma da "Ataturk'ü" küçük harfle yazmışsınız.
    Övüyormusunuz sövüyormusunuz belli değil.

2.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    sana ne be inanmama özgürlüğümü kullanıyorum,aynı şekilde herhangi bir dine de inanmıyorum. inanmama özgürlüğüm sorgulanamaz,eleştiriye kapalıdır.
    sana cevap yazmaya degmezsın
    BORSADA ARA VERMEK ICIN EN İYİ ZAMAN KAZANDIGIN ZAMANDIR

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
    bune lan, birileri memlekete sahip çıkmış birilerini memleketten kovuyor, astirin millet nerede yaşayacağını sizemi soracak,
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

4.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bune lan, birileri memlekete sahip çıkmış birilerini memleketten kovuyor, astirin millet nerede yaşayacağını sizemi soracak,
    ruh hastası bunlar, yaratık benim sürekli TR de olduğumu sanıyor. bu kadar peşin hükümlü bunlar,çünkü henüz ipsaladan öteye geçememişler.

5.  Alıntı Originally Posted by COLOR Yazıyı Oku
    sana cevap yazmaya degmezsın
    ay ben gülerim buna.

6. Eşkiya dünyaya , hükümdar olmaz.

Bunu unutmamakta fayda var forumdaşlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. bu ergenus'un burada dokunulmazlığı var.
    kendisi arada böyle gelir, ülkeye de parasına da sayar söver , insanlara da seviyesiz seviyesiz konuşur gider.

sonra ona bir şey yazarsanız konu dışı yazdınız diye siz silinirsiniz.
    zaten burası yeni üye iseniz direkt yeni üye mesajını siliyor. bu ergenus gibi tipleri de kıdemli yapıyor işte böyle böyle.
    (komik olansa kaç sene önce de üyeydim ben buraya, sadece "yeniden" üye oldum) ama kimseye özel muamele yapılmamalı diye düşünüyorum.

8. Halkın her kesiminden büyük çoğunluğunun içten içe inandığı ama dışarıda dile gitiremediği düşünceleri dile getirmiş.
    Ülkeye devlete ve onun kuruluş ilkelerine zerre kadar inanmayan bunları umursamayan milyonlarca insan yaşıyor bu ülkede.
    Ama böyle forumlarda yazarsan lince uğrarsın.
    Tatlı su milliyetçiliğiyle he baba de babayla günü kurtaracaksın, o zaman senden iyisi yok.
    İnandığını dürüstçe konuşan vatandaştan zarar değil fayda gelir.
     Alıntı Originally Posted by subcomponent Yazıyı Oku
    bu ergenus'un burada dokunulmazlığı var.
    kendisi arada böyle gelir, ülkeye de parasına da sayar söver , insanlara da seviyesiz seviyesiz konuşur gider.

sonra ona bir şey yazarsanız konu dışı yazdınız diye siz silinirsiniz.
    zaten burası yeni üye iseniz direkt yeni üye mesajını siliyor. bu ergenus gibi tipleri de kıdemli yapıyor işte böyle böyle.
    (komik olansa kaç sene önce de üyeydim ben buraya, sadece "yeniden" üye oldum) ama kimseye özel muamele yapılmamalı diye düşünüyorum.

Sayfa 14/999 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •