Sayfa 189/999 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bunca soru önergesine karşın hükümet satılan arazileri kimlerin aldığı konusunda ser verip sır vermiyor...

Duymazdan geliyor.

O zaman bize de komplo teorileri üretmek kalıyor.

Osmanlı'da nüfus sayımlarında gayrımüslimlerin en çok bulunduğu illerle yabancılara en fazla toprak satılan iller arasında bir ilgi var mı acaba?

http://turksandarmenians.marmara.edu...-ve-ermeniler/

Alıntı Originally Posted by Murat k Yazıyı Oku
    Ya usd düşecek denildiğinde zorunuza niye gidiyor usd yi abd bile sizin kadar düşünmüyor

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dolardan bi habersen ne şeyime burada yazıyon git kumda oyna
    trump fede niye baskı yapıyor
    neden doalr düşük kalsın diye uğraşıyor
    senin gibilere yeterince cevap verdik
    ama lafı soktukça devamı yok mu diye aranır hale geldiniz
    şbi küçücük lafa gözünden yaş gelirken ağzın kulaklarına varmış
    şöyle sağlam bi laf soksam yüzünün alacağı şekli düşünemiyorum.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    Liberya ' da mevduat ve yatırım bankacılığı kurmayı düşünüyorum... isim önerisi olan ?
    Simitbank..

4. bizim konfeksiyon sektörü de hala kopyala yapıştırcı.... arkadaş , lüks segmentteki markaların ne kadar dizaynları varsa bi benzerlerini üretip satışa sunuyorlar... insan biraz özgün olur ya , ayıptır... ayakkabıda da öyle...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

5. Ayakkabı sektörü batık bitik...Yada öyle gösteriyorlar kendilerini, işlerine öyle geliyor...

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ayakkabı sektörü batık bitik...Yada öyle gösteriyorlar kendilerini, işlerine öyle geliyor...
    Pradalar burada üretilip sevdanın son vuruşu ( made in Turkey olmasın diye ) yurtdışında yapılıyor diye biliyordum ... lüks firmalara üretim yapanların iyi durumda olması lazım...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

7. ereğli bey ,

ayakkabı için bi yerde okuduğum, kaynak hatırlayamasamda.

dolar, taa stabil ve düşükken,
    imalathanelerinin bir kısmını Çin e ya da o bölgeye taşıdıkları yönünde .

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ayakkabı sektörü batık bitik...Yada öyle gösteriyorlar kendilerini, işlerine öyle geliyor...
    halkbank dialogda bitmiş sistem çökmüş şifre alma işlemini yarım saatlik görüşmeye rağmen yapamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 189/999 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •