Sayfa 15/999 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Halkın her kesiminden büyük çoğunluğunun içten içe inandığı ama dışarıda dile gitiremediği düşünceleri dile getirmiş.
    Ülkeye devlete ve onun kuruluş ilkelerine zerre kadar inanmayan bunları umursamayan milyonlarca insan yaşıyor bu ülkede.
    Ama böyle forumlarda yazarsan lince uğrarsın.
    Tatlı su milliyetçiliğiyle he baba de babayla günü kurtaracaksın, o zaman senden iyisi yok.
    İnandığını dürüstçe konuşan vatandaştan zarar değil fayda gelir.
    zerre kadar milliyetçi değilim
    anti militarist vs bir insanım
    TL para ben de tutmuyorum zaten kazancım TL değil, ben de sürekli Türkiye'de yaşamadım, yaşamak mecburiyeti de taşımıyorum.
    ülkeye inanmak gibi bir ideolojim de yok ben insana ve sisteme inanırım, ülkedeki sisteme şu an ben de inanmıyorum

ama sorun bunlar değil ki..sorun uslup. adam sataşırken silinmiyor zatı alisi asla, konu dışı filan olmuyor! silinmiyor ama siz ona cevap verirseniz siliniyorsunuz.
    nasıl açıklanır bu?

2.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    anaları karıştırmayın seviyenizi düşürmeyin anaların ne suçu var sorun zamanın akışını anlamamakta
    kimsede suçlanamaz lakin hayat tarzı yüzünden çünkü kaderi yazan biri var
    bir bakın bakalım dünya tarihine neden para ve din yanyana daima
    kardeş ben kimsenin ismini vermedim,üstüne alınan alınır alınmayan alınmaz. kimse zorla kimseye paye vermez. bunlar gönüllü üzerine alınmış ve özel mesajdan küfür ediyorlar. kimse unutmasın altın .okla kirlenmez.

3.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Halkın her kesiminden büyük çoğunluğunun içten içe inandığı ama dışarıda dile gitiremediği düşünceleri dile getirmiş.
    Ülkeye devlete ve onun kuruluş ilkelerine zerre kadar inanmayan bunları umursamayan milyonlarca insan yaşıyor bu ülkede.
    Tatlı su milliyetçiliğiyle he baba de babayla günü kurtaracaksın, o zaman senden iyisi yok.
    İnandığını dürüstçe konuşan vatandaştan zarar değil fayda gelir.
    bak dostum bu ülkede gerçekleri söylersen işte böyle küfürle linçle karşılaşırsın.yemediğin küfür kalmaz. sözde ülkede demokrasi var,onlardan olursan ağzına geleni söyle işte yukarıda görüyorsun,ama ötekiysen sen aşağılık bir o.ç oluyorsun onların gözünde. bunlar böyle asarlar keserler biçerler.o yüzden bu ülkeden bi pok olmaz. geçen nisan ayında anamuhalefet liderine yumruk atan bir at hırsız hıyar vardı,işte bunlar o kabileden.çubukta linç vardı beyler linç hemde başrolde bunlar vardı. sivasta bunlar vardı, maraşta bunlar vardı,çorumda bunlar vardı 1977 1 mayısta bunların ağaları vardı vardırda vardı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Sorun da bu zaten...

Neyse ki çoğunluğu bunlar oluşturmuyor.

Hala umudumuz var.

Kendi gerçeğini çok önemli bir ülke sorunuymuş gibi ortaya getirmek, demokrasi özgürlük diyerek kimseye zerre kadar yararı olmayan duygusal tezahürleri forumlara taşımak, bunlara itiraz edenlere de anaları dahil şu bu diyerek saydırmak, daha da kötüsü bu konuda kendine destekçi bulmak ancak bu sanal forumlara has bir olgu olsa gerek.
    Son düzenleme : BORA YAŞAR; 25-11-2019 saat: 20:21.

5. halkın sorunlarıyla içiçe ak teşkilat çalışıyor. böyle insanda dert anlamayacaksa kim anlar ya bu vatandaşı. https://twitter.com/AkpCocuklari/sta...77915187208193

6.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    AKP'nin gittiği günün sabahı tüm dolarımı bozup BİST'e gireceğim.AKP gidene kadar TL varlıklar zehirlidir ve uzak durulmalıdır
    Siz akp ye inanmiyorsunuz ama akp yi bahane ederek tüm ülkeyi karıştırmayın işe.

Üslubunuz çok rahatsız edici.

Attığınız iletiler ve bunlara verilen cevaplar konu başlığını kirletiyor.

Mevcut ekonomik gelişmeleri okumak için geliyorum ben buraya alternatif haber kaynağı olması için saçma sapan iletiler okumak zorunda kalıyorum.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Siz akp ye inanmiyorsunuz ama akp yi bahane ederek tüm ülkeyi karıştırmayın işe.

Üslubunuz çok rahatsız edici.

Attığınız iletiler ve bunlara verilen cevaplar konu başlığını kirletiyor.

Mevcut ekonomik gelişmeleri okumak için geliyorum ben buraya alternatif haber kaynağı olması için saçma sapan iletiler okumak zorunda kalıyorum.

ben bir süre forumda olmayacağım kim ne hali varsa görsün.bana ne yahu. benim dediklerim şu anki durumu anlatıyor,gelecekte bir değişme olursa işler değişir. ama şu haliyle ne ülkeye ne parasına ne borsasına İNANMIYORUM. ben kimsenin anasına küfretmedim ve etmemde ama ülkeyi çöplüğe çeviren bu insan ziyanlarınıda analar yetiştirdi,bunlar gökten inmedi. benim 3 büyüğüm maraşta bunlar tarafından yakıldı. şimdi anlıyormusun

8.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ben bir süre forumda olmayacağım kim ne hali varsa görsün.bana ne yahu. benim dediklerim şu anki durumu anlatıyor,gelecekte bir değişme olursa işler değişir. ama şu haliyle ne ülkeye ne parasına ne borsasına İNANMIYORUM. ben kimsenin anasına küfretmedim ve etmemde ama ülkeyi çöplüğe çeviren bu insan ziyanlarınıda analar yetiştirdi,bunlar gökten inmedi. benim 3 büyüğüm maraşta bunlar tarafından yakıldı. şimdi anlıyormusun
    Başınız sağolsun.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 15/999 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •