Sayfa 560/999 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Tabi ki ama dicle unv. Olmama ihtimali nedir bu tbbi malzemelerin? Yani basit bir hastane degil? Yada bu tibbi malzemenin diyarbakirda olmama ihtimali var mi? Tabi ki o malzemeler temin edilemiyorsa girmem. ama ayni durum vuhan virusunde de gecerli olacak ve muhtemelen doktorlarin bir kismi amaliyata girmeyeceklerdir.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn logar HIV li hastanın ameliyatına özel gözlükle ve eldivenle dirilmesi gerektiğini biliyormusunuz.Normal eldivenden ele iğne batabilir ve aıds olabilirsiniz.O doktorlar savunmalarında klinikte o donanımın olmadığını söylemişlerdi.Nitekim normal eldivenle ameliyata giren asistanın eline iğne battı allahtan aıds olmadı.Siz doktor olsanız o donanımlar olmadan o ameliyata girermiydiniz.

[QUOTE=komutan logar;4087707]Tabi ki ama dicle unv. Olmama ihtimali nedir bu tbbi malzemelerin? Yani basit bir hastane degil? Yada bu tibbi malzemenin diyarbakirda olmama ihtimali var mi? Tabi ki o malzemeler temin edilemiyorsa girmem. ama ayni durum vuhan virusunde de gecerli olacak ve muhtemelen doktorlarin bir kismi amaliyata girmeyeceklerdir.[/QUOTE
    O hasta acildi,sezeryandı,elbette her an el altında bulundurulan malzemeler değil,pahalı malzemeler bunlar,ve her malzemenin miadı vardır, her malzeme her an bulundurulmaz hastanede,hele bu ara üniversite hastanelerinde ne eksikler var bir bilseniz .Vuhan virusunde olay artık biliniyor hazırlık yapılıyordur.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sayin doktor mesleginiz bir cok kotu yonunu biliyorum lutfen burada doktorlari ovmeyin benim olmadigim bir yerde ovun de millet inansin. Yoksa bir cogunun ilac firmalariyla anlasip gereksiz ilaclar yazdigini karsiliginda laptop,klima veya tatil vs aldiklarini yazmak zorunda kalmak istemiyorum.yani benc konuyu degistirin
    Lafınız banaysa kimseyi övmedim. Tabii ki doktorların uzmanlık alanı olduğu konuda konuşmamam ve sözü uzman arkadaşlara bırakmam lazımdı. Yanlış yaptığımın farkındayım, özrü borç bilirim.

Çin rakamları gizliyormuş 100bin enfekte varmış.
    İlaç firmaları işin içinde biyolojik silah muhtemelen.
    Abd-Çin savaşı başka boyuta sıçramış.
    Şerefsiz çinliler herboku yerlerse olacağı buydu.
    Bu bilgileride pervasızca bırakıp kaçayım.
    Son olarak doktorların alayı ********dir inanmayın o... çuklarına.
    Ytd

Vallahi harbiden moruk mussun? Cok bos konusuyorsun ve aslinda hic bir sey bilmiyorsun. Bir virus hakkinda ne biliyorsun? Yok bana fatk etmez bir sana enfekte olursa semptomlari hisseder hissetmez ayak tabanin kicina vura vura hastaneye gitmezsen ben hic bir sey bilmiyorum.

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sayin doktor mesleginiz bir cok kotu yonunu biliyorum lutfen burada doktorlari ovmeyin benim olmadigim bir yerde ovun de millet inansin. Yoksa bir cogunun ilac firmalariyla anlasip gereksiz ilaclar yazdigini karsiliginda laptop,klima veya tatil vs aldiklarini yazmak zorunda kalmak istemiyorum.yani benc konuyu degistirin
    Sayın logar doktorlara ilaç firmaları çok şey ısmarlarlar...............................
    ancak, doktorlar gereksiz ilacı değilde alternatifli olan ilaçlardan kendisine bu dediklerinizi ve çok daha şey yapanların ilaçlarını yazarlar
    a firmasının o hastalık için ürettiği ilacı değil de b firmasının ilacını yazarlar.

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sayın logar doktorlara ilaç firmaları çok şey ısmarlarlar...............................
    ancak, doktorlar gereksiz ilacı değilde alternatifli olan ilaçlardan kendisine bu dediklerinizi ve çok daha şey yapanların ilaçlarını yazarlar
    a firmasının o hastalık için ürettiği ilacı değil de b firmasının ilacını yazarlar.
    Peki gereksiz ilac yazmazlar mi? Esim eczaci birakinda bu konuda yorum yapabileyim. Ne doktorlar var adam ne icin gitmis adama ne ilac yazmislar. Ya gelene gidene ayni ilaci yazan doktorlar. Sanki sadece bir ilac ismi biliyormus gibi yapanlar. Neyse konu bu degil konumuz dolar. Mukemmel doktorlarimiz amenna ama para icin sezaran yapan doktorlarimizda var mesela. Neyse konumuza donelim konumuz dolar.

7. Eşinizin eczacı olması sizi kadın doğum uzmanı mı yapıyor, ya da sağlık konusunda bilirkişi mi???
    Peki gereksiz ilac yazmazlar mi? Esim eczaci birakinda bu konuda yorum yapabileyim. Ne doktorlar var adam ne icin gitmis adama ne ilac yazmislar. Ya gelene gidene ayni ilaci yazan doktorlar. Sanki sadece bir ilac ismi biliyormus gibi yapanlar. Neyse konu bu degil konumuz dolar. Mukemmel doktorlarimiz amenna ama para icin sezaran yapan doktorlarimizda var mesela. Neyse konumuza donelim konumuz dolar.

Sayfa 560/999 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •