Sayfa 996/999 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Singapur merkezli yayın yapan ChannelNewsAsia'da yer alan habere göre, 3 Mart tarihinde THY'nin TK54 sefer sayılı uçağı ile İstanbul-Singapur uçuşunu yapan bir yolcuda yapılan koronavirüsü testi pozitif çıktı.

Singapur Sağlık Bakanlığı, THY uçağındaki yolcuların da karantina altına alındığını duyurarak geri dönüş için planlanan TK55 sefer sayılı uçuşun da iptal edildiğini açıkladı.

Singapur Dışişleri Bakanlığı, Singapur'daki Türkiye Büyükelçiliği'ni haberdar ettiklerini ve konuyla ilgili irtibat halinde olduklarını belirtti. Singapur'da bugüne kadar 110 kişide koronavirüsü tespit edildi. Ülkede koronavirüse bağlı bir ölüm yaşanmadı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    işin garip tarafı bu başlıkta kendilerinin hassas olduklarını iddia ettikleri konuda yazdıklarımızı okumuyorlar...

Bugün bizi (üç kişiyi) aşmak isteyen Samsunlu kişiden sonra şimdi de plakasına bakılırsa Karslı biri kendince asagiliyor...

Başlığın adı standart insanımızın tepkisini çekiyor. bu açık. Kefenlerini giyip İdlib'e gidemedikleri için kızgın olmalılar.

Başlığın adını değiştirmemiz gerekiyor hacamat edilmeden...

Reha beyin teklif ettiği adı beğenmedim. çok uzun...yeni teklifler alalım hazurundan..

"dolarsa dolar...dolmazsa olmaz"...gibi bir şey...

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav bu sayfanın yöneticisi dahi '' hiç dolar hakkında konuşmuyorsunuz '' diyor , sen de dolar çıksın diye dua ettiğimizi söylüyorsun.
    Şimdi yine bir umutla geldim acaba dolarla ilgili ne yazılmış bakayım dedim ama dolar d’si bile konuşulmamış .. Baslik gerçekten aracından çok sapmaya başladı , siyaset olur dolar başlığı ama başlıkta her şey var bir tek dolar yok .. Yeni başlıkta biraz daha titiz olacağım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolar 7 gayme olacak, dolarlan ilgili olsun deye yazdım.

Sık sık sizler de kuru yazın ki, zılgıt yemeyelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dolar 7 gayme olacak, dolarlan ilgili olsun deye yazdım.

Sık sık sizlerde kuru yazın ki, zılgıt yemeyelim.
    İmzanizin değişmesi lazım bence , bayağı zaman geçmiş özelliğini yitirmiş gibi .. Rakam güncellemesi gelmeli artık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hadeee... Başlık tirpan yedi 999'du 996'ya düştü, abdestli adam arama çalışmalarıma devam edeyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Kur 6.25'e geldiğinde (ki günlük grafikte yükselen kanal direnci) ertesi günkü tepkisine bakıp, geri çekilmesi ve birkaç gün bocalaması durumunda %1 bir bantta sat-al yaparak maliyeti iyice düşürebilmeyi amaçlamıştım. Tahminimden daha hızlı geri dönünce portföydeki kaldıraçlı ("rekabetçi kur" lafıyla bu sayede %100'ün üstüne çıkmıştım) longların 1/3'ünü 6.19 civarından bıraktım. Faiz indirimi haberi gelince az bir kısmını daha 6.12'den bıraktım ancak gerisi duruyor. Şimdiki planım, -eğer fiyat buralara gelirse- son rallinin %61.8'inden (6 civarı) ve %78.6'sından (5.92 civarı) tekrar toplamak. İçim rahat -- 5.90 altındayken rekabetçi kur istenmiş, 6.15'e gelindiğinde de kurun rekabetçiliği övülmüş. Birkaç günlük politik rahatlamaları kenara bırakırsak daha beklenmedik düşüşler ancak parite etkisiyle olur diye düşünmekteyim. Zaten EUR/USD 50 haftalık ortalamalarının ve daha da güzeli 1.12 küsürlerin üstünde kapanış yaparsa onu da longlayarak bu etkiyi minimize etmek de ayrı bir hedefim.
    Yukarıdaki fiyatlamalar gerçekleşmezse eldeki longlarla devam.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

8. Geliyor gelmekte olan.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 996/999 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •