Special Days Image
Sayfa 577/999 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Doğru yanlış yazmışım, priz ben oluyorum bu durumda.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Doğru yanlış yazmışım, priz ben oluyorum bu durumda.
    Nikah memurunun ilk gorevi zaten belediyenin ona verdigi yetkiye dayanarak 5'li priz monte etmek.

3. TBMM'de, ABD'nin sözde Orta Doğu Barış Planı 5 partinin ortak bildirisiyle kınandı. Partiler ortak Kudüs bildirisi yayınladı.

Ortak bildiride "İsrail Filistin ihtilafına yönelik ABD yönetiminin yayınladığı sözde barış özünde istikrasızlık ve çatışma mahiyetindeki planı yok sayıyor ve esefle kınıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TBMM'de, ABD'nin sözde Orta Doğu Barış Planı 5 partinin ortak bildirisiyle kınandı. Partiler ortak Kudüs bildirisi yayınladı.

Ortak bildiride "İsrail Filistin ihtilafına yönelik ABD yönetiminin yayınladığı sözde barış özünde istikrasızlık ve çatışma mahiyetindeki planı yok sayıyor ve esefle kınıyoruz" ifadeleri kullanıldı.
    Nur topu gibi bir bebe doğar mı şimdi burdan.

5. Dedigim gibi 5.97 olan ilk dirence geldik. Bugun grafik oturmus olacak.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TBMM'de, ABD'nin sözde Orta Doğu Barış Planı 5 partinin ortak bildirisiyle kınandı. Partiler ortak Kudüs bildirisi yayınladı.

bu sefer de yasamamiz ! mi ? "yok hukmunde" karar almis. genetigimize isledi bu durum

7. yillardir tek banka calisirim ve bankaya bile yillar once ugramistim.
    simdi vergilerimi odemek istedigimde garanti sistemi uzerinden vergi odemesi yapamadigimi,vergi odeme sisteminin tum ulkede degistigini gordum.
    hadi dedim gib in sitesinden dogru odeyeyim dedim onu da kabul etmedi gib amca.
    yani ben isi gucu birakip evraklari odemek icin bankaya mi gitmek zorundayim 2020 yilinda ?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Uygur Türkleri 'nin erkeklerini hapse atıp kardeş aile diyerek eşlerinin yanına erkek gönderirken Çin 'i kınamayanlar Filistin için el ele tutuşmuşlar yine .

Sayfa 577/999 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •