Sayfa 25/999 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. 5,7588 vurdu çekti

2. Bugün Reis in çağrısını dinleyip önemli miktar USD yi bozdurup gümüş aldım. :-)

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bugün Reis in çağrısını dinleyip önemli miktar USD yi bozdurup gümüş aldım. :-)
    Keşke herkeşler reyizin çağrısını dinlese..

4. 5.7655 soktu duruyor.

5. Arjantin zaten batik. Orada dolarlarlarini komsu ulkelere tasidi halk yalniz bizden farklari o. Seneler once bizdeki finansal verilerle oynama isini yapmislardi bizim daha gidecek yolumuz var TAM tukenis gerceklesene kadar. 2025 e kadar surunmeceye devam.
    Eski sobalar yanmaya baslayacak, ayakkabi tamircileri iyi para kazanmaya baslayacak. Caddelerde yeni araba nadiren gorebilecegiz.
    Suyunu sikmadan oyle kolay kurtulmak yok.
     Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Arjantin iflas etttiğinde kriz başlar domino effect

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’ya Türkiye’nin S-400 sistemini test ettiği haberleri soruldu.
    Pompeo: “Kaygı verici. S-400 sisteminin tam olarak operasyonel hale getirilmesi adımından uzaklaştığını görmek istediğimizi Türkiye'ye net şekilde ilettik"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Geçen yılbaşındaki Milli piyango büyük ikramiye talihlisi hala ortaya çıkmamış.. 1 ay daha ortaya çıkmazsa para hazineye kalacak.. miktar 80 milyon tl civarı..

Şans mı demeli bu işe bilemedim 🙂

8. Hazineye bir defaya mahsus ek kaynak.. tanıdık geldi mi?

MB demişken, kurumlar vergisi rekortmeni olurlar kendileri 🙂

Sayfa 25/999 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •