Special Days Image
Sayfa 407/999 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ABD İran hedeflerine saldırsa altının onsu 2500 dolar olur mu?

Bu durumda da bundan 10 gün önce yapılan altın analizlerinin bir değeri kalır mı?

Olağanüstü gelişmeleri sanki tahmin etmiş gibi, "Ben demiştim" de bir tarz.
    merhaba bora amca. 2020 yılının siz ve bu başlık altında paylaşım yapan tüm büyüklerime saglık, saglık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. ŞAHSIM, 115 TRY/GR ortalama ile ((fiziki gram külçe altın)) paylaşımlarınızdan fazlası ile istifade ediyorum. arz ederim. nice yıllara.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by banucann-2 Yazıyı Oku
    merhaba bora amca. 2020 yılının siz ve bu başlık altında paylaşım yapan tüm büyüklerime saglık, saglık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. ŞAHSIM, 115 TRY/GR ortalama ile ((fiziki gram külçe altın)) paylaşımlarınızdan fazlası ile istifade ediyorum. arz ederim. nice yıllara.
    Hoş geldi yeğen...

Sana da iyi yıllar ve bol kazançlar.

Son beklentimi de yazıp kaçayım. Yeni belimden ameliyat oldum, bu kadar oturmam yasak ama grafikler için mecbur kaldım.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    3. dalganın bu seviyelerde bitmesini beklemiyorum. Dow 30.000 üzeri, SP500 3400 üzeri, Nasdaq 9000 üzeri, Dax 13800 üzeri beklentim devam ediyor. EM ler de bundan bir şekilde yararlanacaktır. Küresel kriz başladığında ( tahminen 2 yıl içinde) ons'un 19xx zirvesini kırıp ralli yapmasını beklerim.
    Bol kazançlar tüm Dostlara.

4. Borsa bu işi hiç sevmedi, bist100 %-1,22
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    banucann-1'e ne oldu?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. dişleri sağlam bir arkadaş var, 6.02 bugün değmezse dişlerimden birini kırarım demiş. Sağlık önemli. "6.02 bugün olmaz yarın olur ya dişin" diye cevap vermiş karşıdaki beyefendi.

7. şifreyi kaybetmiştim, unuttum. e-mail adresim değişmişti. 5 kez yalnış şifre girdim. . eski e-mail adresim (mynet) ücretli oldu. kaldırıldı. yine, yeniden böyle katılabildim. saçımı uzun, aklımız kısa, ancak bunu başarabildim

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    banucann-1'e ne oldu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    şifreyi kaybetmiştim, unuttum. e-mail adresim değişmişti. 5 kez yalnış şifre girdim. . eski e-mail adresim (mynet) ücretli oldu. kaldırıldı. yine, yeniden böyle katılabildim. saçımı uzun, aklımız kısa, ancak bunu başarabildim
    Estağfurullah, rast gelsin.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 407/999 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •