Special Days Image
Sayfa 88/999 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. bir gün birileri de ekranlarda döviz alanın eli yanar söyleminden sonra dövizin iki kat artması
    milletin parasının yarısı buhar oluşu yanlızca 2 yıl önceydi

birgün paramın yarısı buhar olmasındansa yerinde saymasını yeglerim

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bakanımızın isteği üzerine bi koşu sorup geldim.
    Bir yıl önceki kurdan halen dolar alabildikleri için sayın bakanımıza çok çok teşekkür ediyorlar.
    yok alamazlar 1 yıl önce yaklaşık 5.30 du
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*abd'de kasım'da tarım dışı istihdam 266 bin (beklenti 187 bin)

*abd'de kasım'da işsizlik oranı %3,5 (beklenti %3,6)

*abd'de kasım'da ortalama saatlik kazançlar %0,25 veya $0,07 ile 28,29 dolar, yıllık %3,1

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    2 liradan aldığım smartlari bugün 12 liradan gömdüm...belki sesi duymuşsunuzdur...bu arada hisse bugün 12 yi görmedi diyenleri uyaririm.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *albayrak: Bir sene önce dolara güvenenlerin halini sormak lazım-apara
    Şu üsluba bak da ülkenin düştüğü hale üzülme olacak bir şey değil. Ekonomi de bile işleri güçleri söylemleriyle bir kısım yurttaşı ötekileştirmek.

Benim şahsen Albayrak'a cevabım şu:

Benim param benim yatırımım, senin bana söyleyecek tek lafın olamaz. Birilerini başımıza padişah seçmedik, bizim siteye nasıl bir yönetici seçtiysek ortak işleri halletsin diye, birilerini de HİZMET etsin diye seçti bu millet, ülke ekonomisini çökerttikten sonra bir de ekranlara çıkıp vatandaşa laf soksunlar diye değil.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. 06 Aralık Cuma 17:26 HALKBANK: YARGILAMANIN DURDURULMASI İÇİN TÜM YASAL HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ

7. Biraz Yusuf Yusuf durumları seziyorum...

dün akşamdan bu yana hissettirilmemeye çalışılan bi gerilim var zaten piyasalarda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 88/999 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •