Sayfa 838/999 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Çine uçak var mı yok mu muhabbetini izliyorum da.

Hectoral İstanbul hava limanında çalışıyorum dedi ya...

Sanırsın ondan izin almadan meydandan uçak kalkmıyor, inmiyor..

Hani hava trafik kontrolörü olsa (belki de işi budur) bu kadar iddialı konuşamaz.

Hectoral gibi , fikrim gibi üyelerin başlığı basış tarzlarından öteden beri hoşlanmadım.

Yine diyorum...Bu sene bu virüs bize bulaşmadan gitsin.

Yoksa çok tatsız günler bekliyor bizleri...

Bunu istiyormuşuz gibi kına falan muhabbetine gireni ...neyse...

İyi şeyler ummak istemek lazım.

Haaa... Bir de Twittere üye bilem bile değilim okumam da, Facebook maceram da 1 aylık yakında bırakırım orayı da.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hindistanda şubat başlarında 3 vaka vardı hala öyle.Oranın sağlık bakanı da tvlere çıkıp memleketimizde yeni corona virüs vakasına rastlanmadı diyormudur.Bizim ne kadar çekincelerim olsa da afrikadaki bir ülkeden , hindistandan falan fersah fersah farklı olduğumuza inanırdım.Artık endişeliyim.Bir hindistan bir biz maşallah şeytan kulağına kurşun.İran da iyi gidiyordu sonradan cıvıttı.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn hectoral ist havalimanında şimdiye kadar bir vakaya rastlanmadı ne demek ben anlayamadım.Yani biri havalimanına kadar gelmiş uçağa binecek virüslü olup olmadığını nerden bileceksiniz.Termal kameranın saçmalığını daha önce yazdım.Bir insan ateşi varken evden çıkıp neden uçmaya kalksın ki.Ha hasta ve kötüniyetli ise bir ateş düşürücü alır onu da yakalayamazsınız.Bunlar saçma sapan şeyler ,bu yöntemler önlem sanıldığı için ben virüsün ülkemize girdiğinden eminim.
    Arkadaşım ben ülkede olmadığını mı iddaa ettim? Olduğunu da etmedim. İnşallah yoktur. Yalan mı soyluyoruz. Havaalanında henüz bir vaka olmadı diyorum. Aksi bir bilgi varsa paylaş bilelim. Havalimanında karantina odaları var. Dolup tasmis durumda . Hergun cesetler torbayla çıkıyor mu diyeyim . Ne istiyorsun tama olarak

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Seninde dediğin gibi aktarmalı usuclar var . Direk Çin'e gidis geliş yok. Benim yalan borcum mu var size? Çok istiyorsan ara THY yi direk Çin'e uçacam de. Sana Çin'e gitmek için aktarma yapabileceğin rotasyonlari sunacaklar. Size kalırsa Çin'e gidebilecek, Çin'den gelebilecek tum güzergahta ki uçuşlar yasaklansin. Hava trafiği dursun. Böyle birşey olabilir mi? Yapabileceğin şeyler belli. Direk gidiş gelisleri kaldırsın, aktarmali gelenler için ise taramani yapar şüpheli olanları karantinaya alırsın. Ben hergun havalimanında dış hatlardayim. Şükür bir sıkıntı yok şuana kadar.

Sıkıntı derken herhalde wuhandaki gibi yolda yere düşüp ölen yok falan demek istiyorsunuz,yoksa havayolu ile iletişim virüs için hemen hemen en hızlı yol.Yoksa çinden amerikaya bulaşa bulaşa karayolu ile denizyolu ile eski usul gelse baya zaman geçerdi.Şimdi çat orda çat burada virüs.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kitapçı da geldi...

Hani bu konuda bile bıçak gibi bölündük demiştim ya...

Kendisinin ne diyeceğini ben şahsen, o yazamadan da biliyorum.

Böyle istikrarlı insanlar bulmak kolay değil.

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Aklinca ironi yapıyorsun . Virüs maazallah ülkeye girerse bundan en çok kına fiyatları etkilenecek.

Burada herkes virüs memlekete gelmesin diye düşüncelerimizi yazıyoruz,hastalıktan korunmak için neler yapabiliriz diyoruz,iktidar bizi korumak için önlemleri doğru alıyor mu diyoruz.Termal kamera ile önlem alınıyor ,karantina odaları var ,uçağa binmeden muayene ediyoruz falan diyen bir sağlık bakanının salakça bir laf etmiş olduğunu 14 ila 27 gün arasında prodromu olan belirtisi olmadan bulaştırıcı olan bir hastalığa karşı bizi koruyamıyacağını yazıyoruz.Bunun kına ile ne alakası var.Ayrıca arkadaş falan değiliz.Maskesiz önlemsiz havaalanında çalışabiliyormusun ,çalışabilecekmisin,kendini aileni ne kadar koruyabileceksin ,güvendemisin onları düşün,kına fiyatlarını boşver bence.Yoksa kınadan çok pamuk fiyatları etkilenir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bakın bu konuda tek otorite Sn bakan ne demekte...

"Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara'daki koronavirüs karantinası ile ilgili açıklamalar yaptı. Bakan Koca, "Türkiye’de virüse rastlanmamıştır tüm çabamız bunu devam etmesidir." dedi...

Hani deprem olduktan 15 dakika sonra o ilin valisinin depremle ilgili bilgi vermesine benzemiyor mu?

İlimizde bir zayiat yoktur...

Ne zaman hangi aralık koca ilin tüm kasabalarından, tüm köylerinden, tüm mezralarından haber aldın be adam.

Bu kadar rahatlıkla ve de emin bir şekilde tüm kontrol anında elinizde imiş gibisiniz de hala neden PKK yı temizleyemedik bunca see sonra?

Sağlık bakanı da aynı ekolün adamı.

Sayfa 838/999 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •