Sayfa 127/999 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. T-129'da,*Rolls-Royce*ve*Honeywell'ın ortak üretimi iki adet*LHTEC CTS800-4A*motoru kullanıldı.

*honeywell 123 milyar dolar piyasa değeri olan bir şirketmiş.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

2.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bu ne şimdi?
    Başkasına bok attığında bizim başımız göğe mi eriyor?
    Bizde aynısı olsa başbakan değil başhekim bile özür dilemez..

Aynısı olmaz deme, her türlüsünü yaşıyoruz.
    Geçen yıl hisarda bisikletle kaza geçirdim. Kaşım patladı.
    Baltalimanı hasanesinde kayıt alan dallama "burası kemik hastanesi, istinyeye gidecen" diyerek beni geri çevirdi.
    Bir elimde bisiklet, diğer elimle bir parça kumaşı gözüme bastırıyorum, üstüm başım kan içinde, ve şerefine tükürdüğümün çocuğu beni o halde istinyeye gönderiyor.

Az ötedeki eczanede kaşıma bir bant yapıştırttım oldu bitti.
    Eczacı da beni hastaneye yönlendirmek istedi, olayı anlatınca adamın aklı mantığı almadı.

Bir bant ulan!
    Koca hastane bir bant yapıştırmadı kaşıma!
    Boşa traş yapma şimendifer..
    ben doktor olsaydım , o hastanede görevli bir doktor olsam bırak görevli olmayı , arkadaşıma merhaba demeye bir mırra veya süvari ya da devebatmaz kahvesi içmeye yanına gitmiş olup da o vaziyette gelen birini görsem müdahale ederim ettiririm... ya enfeksiyon kapsan ne olacak açık yara ile nereye böyle , istinye yolları ?

not : süvari kahvesi dediğim , traz-ı hususi yani ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

3. Yav bu axp Cumhuriyetçilerin desteğini ne yapsa bir türlü alamadı. Cumhuriyetine milletine vatanına bağlı sıradan milyonlardan bahsediyorum.
    Onun için bir sürü çakallık peşinde, maksat tayyibi bir şekilde allamak pullamak sempatik göstermek. Bu adam rejimi değiştiren çetenin başında hala orhan pamukla şununla bununla sizi oyalamayı beceriyor.
    Halbuki çok basit sormamız gereken

Bu adam terörist mi hemen savcılar görevini yapsın, orhan pamuk un adresi belli.

Bu tip söylemler devletin uluslararası itibarını zayıflatır bundan sonra senin terörist demeni kimse ciddiye almaz. Tıpkı cemaatte olduğu gibi.

4. 5 yıldır göklerden inmeyen yerli ve milli uçagımız var bizim gonyalı sanayi ustaların geliştirdigi
    helikopter motoru dediğin nedirki

5.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    5 yıldır göklerden inmeyen yerli ve milli uçagımız var bizim gonyalı sanayi ustaların geliştirdigi
    helikopter motoru dediğin nedirki
    eski hükümet dönemimde daha ortada araba yokken tesladan iyiyiz diye açıklama yapmışlardı.... bizim araba yoldaki diğer araçları da algılıyormuş onlarla iletişim mi ne kuruyormu da daha teslada bile bu yokmuş , buna benzer bi açıklamaydı.... iyi de ortada araba yok ya ? o zamanın bi bakanıydı açıklamayı yapan ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

6. postimage org safe

yapamaz diyenlere kapak olsun ülkemizin gururu
    Son düzenleme : erman07; 11-12-2019 saat: 00:57.

7.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    eski hükümet dönemimde daha ortada araba yokken tesladan iyiyiz diye açıklama yapmışlardı.... bizim araba yoldaki diğer araçları da algılıyormuş onlarla iletişim mi ne kuruyormu da daha teslada bile bu yokmuş , buna benzer bi açıklamaydı.... iyi de ortada araba yok ya ? o zamanın bi bakanıydı açıklamayı yapan ...
    sevgili forumdaş biz diyoruz inmeyen uçak tankopter uzay mekiği dünya ülkeleri bunları alabilmek için kapımızda yatıyor diyorum
    sen çıkmışsın araba diyorsun mazot kacpara diyorsun bir mermi kacpara sen biliyormusun
    bunlar hep cehape zihniyeti cehape zihniyetinden davacıyım

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    postimage org safe

yapaz diyenlere kapak olsun ülkemizin gururu
    Kadro müthiş, yapılamaz denileni yapmışlar, 60 tonluk tankopter!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 127/999 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •