Sayfa 602/999 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    politika faizinin 1 puan üstüne çıkmış enflasyona bile zerre tepki yok.artık kısa dönemde bişey bilmenin yorumlamanın çok anlamı yok.ytd.
    Acı biberin yemesi iyidir de sonrası pek iyi değildir :-)

2.  Alıntı Originally Posted by lowdown Yazıyı Oku
    politika faizinin 1 puan üstüne çıkmış enflasyona bile zerre tepki yok.artık kısa dönemde bişey bilmenin yorumlamanın çok anlamı yok.ytd.
    MB başkanı göreve başladığında enflasyon artı makul reel getiriden bahsetmişti. Hatta günlerce makul reel getiri kaç olmalı diye tartışılmıştı.
    Şimdi politika faizinin enflasyonun 1 puan altında olduğunu görüyoruz.
    Bu kapsamda Bir sonraki MB toplantısında faiz artırım kararı alınacak mı takip ediyor olacağız.

3. İşadamı Abdullah Kiğılı, Capital dergisine verdiği söyleşide, “54 yıldır bundan büyük kriz görmedim” demişti. Kiğılı, fikir değiştirdi. Kiğilı, “O sözleri 4 ay önce söyledim. 100 günde kimsenin hayal edemeyeceği şeyler oldu” diyor. Kiğılı’ya göre en büyük kriz 2001 yılında olmuş

100 günde inanilmaz iyileşmiş ekonomi
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    İşadamı Abdullah Kiğılı, Capital dergisine verdiği söyleşide, “54 yıldır bundan büyük kriz görmedim†demişti. Kiğılı, fikir değiştirdi. Kiğilı, “O sözleri 4 ay önce söyledim. 100 günde kimsenin hayal edemeyeceği şeyler oldu†diyor. Kiğılı’ya göre en büyük kriz 2001 yılında olmuş

Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Alternatifbank bireysel müşteriye internetten günlük dolar alış ve satış limiti olarak 25000 sınırı koymuş. Bunun dışında alamıyor ve satamıyoruz. Küçük engellerle alıştırma yapıyorlar. Daha 1 ay önce günlük 100 bin dolardı.

6. Fibabanka dolar kiraz hesap için 6 ay ayrılık şartını kaldırmış. Vadeniz bugün dolsa yarını bekleyin bile demeden hemen anında yeni kiraz tanışma oranı veriyorlar. Bilginize.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Suriye'nin toprak bütünlüğüne saygılı isek İdlib'de "rejim güçleriyle" neden çarpışıyoruz? Anlayan var mı?

Nedir Suriye politikamızın özü?

Amacımız Suriye'de rejimimi mi değiştirmek?

Öyle ise, Suriye'nin tek ve gerçek destekleyicisi, onu ayağa kaldıran Rusya ile nasıl geçineceğiz?

Derdim değil de, bu can kayıpları sorduruyor insana bu soruları?

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    İşadamı Abdullah Kiğılı, Capital dergisine verdiği söyleşide, “54 yıldır bundan büyük kriz görmedim†demişti. Kiğılı, fikir değiştirdi. Kiğilı, “O sözleri 4 ay önce söyledim. 100 günde kimsenin hayal edemeyeceği şeyler oldu†diyor. Kiğılı’ya göre en büyük kriz 2001 yılında olmuş

Abdullah abeye, haddimiz olmadan gereken ikazı yapmıştık, gereğini yapmış!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 602/999 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •