Sayfa 78/999 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hepsini bozdurup smart alsaydın daha çok kazanırdın
    ne öyle 3 te 1 ini bozacan
    büyük düşün büyük dövün
    İskoçun oğlu koşarak babasının yanına gelmiş : "Baba baba bugün 1 pound kazandım" demiş...
    Baba : "Nasıl yaptın ki"
    Oğul : "Kırmızı belediye otobüslerine binmedim arkasından koşarak gideceğim durağa kadar gittim...Bilet parasını vermedim cebimde kaldı"
    Baba : "Ulen eşşoğlusu...O zaman taksiye binmeyip taksinin arkasından koşsaydın ya...20 pound kazanırdın"

demiş...

2. 05 Aralık Perşembe 10:06 ÇİN TİC. BAK. SÖZCÜSÜ GAO: TİCARET KONUSUNDA ÇİN ABD YAKIN TEMASTA -BN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hepsini bozdurup smart alsaydın daha çok kazanırdın
    ne öyle 3 te 1 ini bozacan
    büyük düşün büyük dövün
    harika...😉sabah sabah...bu erdinin ağlaması bana cok mızmız çocukları hatırlatıyor. hayatı anne babasina çekilmez eden , büyüse de kurtulmak denilen tiplerden...ben de sat şu dolarları da kurtulalım diyorum içimden...

4. SMART...20 gün kadar önceydi sanırım, ben aldım 2,5X seviyelerinden ky. sermayesiyle ..
    kısa bir süre sonra 2,8X ler civarından verdim.
    Biri bana yeminli billahlı konuşsa 11 leri aşacak dese, buraya kadar bekler miydim...
    Mümkünatı yok 3,2X lerden sonra hiç durmaz verirdim.
    Burası Türkiye .. yarın ne olacağı beli değil, hele bistte 1 saat sonrası..........
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

*tcmb: 2020 yılında bir hafta vadeli repo ihaleleri temel politika aracı olarak kullanılmaya devam edilecektir

*tcmb: Para politikası kararları, enflasyon beklentileri, fiyatlama davranışları ve enflasyonu etkileyen diğer tüm unsurlardaki gelişmelerdikkate alınarak oluşturulmaktadır

*tcmb: Tcmb 2019 yılında parasal duruşunu enflasyonun ana eğilimine dair göstergeleri dikkate alarak belirlemiştir

*tcmb: Bu çerçevede, türk lirası likidite yönetiminde günlük repo ihale miktarı belirlenirken ikincil piyasa gecelik faiz oranları ortalamasının politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranı civarında oluşması, hedeflenecek

*tcmb: Tcmb 2019'da parasal sıkılık düzeyini, enflasyondaki düşüşün sürekliliğini ve hedeflenen patika ile uyumunu sağlayacak şekilde oluşturmuştur

*tcmb: Enflasyon hedefi, hükümet ile varılan mutabakatla uyumlu olarak yüzde 5 olarak korunmuştur

*tcmb: Tcmb’nin enflasyon tahminleri ve bunların ima ettiği ana eğilimler karar alma sürecinde önemli bir yer teşkil etmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    SMART...20 gün kadar önceydi sanırım, ben aldım 2,5X seviyelerinden ky. sermayesiyle ..
    Biri bana yeminli billahlı konuşsa 11 leri aşacak dese, buraya kadar bekler miydim...
    Burası Türkiye .. yarın ne olacağı beli değil, hele bistte 1 saat sonrası..........
    sende çok acele eden guruptaymışsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sende çok acele eden guruptaymışsın
    .... korkusu!!!!

Yani kaybetme anlamında..

.... değil, parayı...
    Türkçe zor bir dil ne yazsam yanlış anlamaya müsait..
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    SMART...20 gün kadar önceydi sanırım, ben aldım 2,5X seviyelerinden ky. sermayesiyle ..
    tskb iyi..
    1.14
    2 hedefim var..ytd
    endekste 116 bin diğer hedef..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 78/999 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •