Sayfa 346/999 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/dunyada-en...490592-ekonomi

Türkiyede Lityum İon piller icin gerekli kaydadeğer bir lityum üretimi yok.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bmw i8 roadster varken neden başka elektrikli arabaya bineyim onu anlayamadım ? tesla çok sağlam güvenli tamam da , tasarımını sevmiyorum... ayrıca kızlar teslayı görünce vay hem çevreci hem de yakışıklı seksi ve sempatik şey diye yüzünü çevirip bakmıyor bile.. arabanın testesteronu yok , bana uymaz...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,698
    Yanlış anlaşılmasın,yapamayız edemeyiz demiyorum.Sadece iki senede olmaz bu işler diyorum.Bunların göz boyamasına insanları kandırmasına kızıyorum. Deseler ki biz bu işe başladık 10 senede tamamlayacağız eyvallah.Ülkemiz hakikaten güçlü bir ülke,bu kadar kötü yönetimlere rağmen ayaktayız.Gerçekten çok büyük tesislerimiz var ve dış güçler her zaman bunu kösteklemeye çalışıyor.bunun iktidarla falan alakası yok. Gerçekten korkuyorlar. Ereğli demir çeliği bir gezseniz;içinde tren çalışıyor,tesisten tesise arabayla gidiliyor.
    Hele gölcük tersanesi otobüs durakları var. 2 Şeritli yollarda otobüsle dolaşıyorsunuz. Bizim işe ilk başladığımızda sokak arasında evlerin bodrumunda atölyemiz vardı. Şimdi çok konuşulan dil ovasına bir gidin kobi dediğiniz yerler çok ülkeye göre fabrika ayarına gelmiştir.
    Son söz 2019 büyük firmalar için oldukça karlı geçmiştir.Borsada ne oluyor diyenler birde döviz ve kıymetli madenler üzerinden grafiğe bakarlarsa hala ne kadar ucuz kaldığını göreceklerdir.2020 yılı birleşik kaplar teorisine göre hisse yılı olacaktır diye bir kehanette bulunayım.(Teoriyi bilmeyen Cumhura sorsun o iyi biliyor)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,698
     Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    bmw i8 roadster varken neden başka elektrikli arabaya bineyim onu anlayamadım ? tesla çok sağlam güvenli tamam da , tasarımını sevmiyorum... ayrıca kızlar teslayı görünce vay hem çevreci hem de yakışıklı seksi ve sempatik şey diye yüzünü çevirip bakmıyor bile.. arabanın testesteronu yok , bana uymaz...
    Onuda koyarız.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

40 Bin Tosbağadan, 25 bin yerli ve milli Italyan arabasından, işimiz var yeminlen!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku

Ulen bir işiniz de doğru olsun be. Bir de bunların adam gibi iş yapacağına inanmamızı beklemezler mi?

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 346/999 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •