Sayfa 815/999 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İdlibte yine Ruslar bizim askerlerin olduğu yerleri vurmuşlar...

Several local reports claim that Russian warplanes targeted Turkısh military point in Kansafra village.
    Eğer misliyle karşılık verecek bir durumumuz yoksa buradaki kayıpları da duyurmayacaklardır...

İnsanın devletin kurumlarına güvenmemesi ya da bildirdiklerinden şüphe duyması ne acı.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,321
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    Borsacılar için köprüden önce son çıkış, çizgi kırılınca yandı gülüm keten helva Formasyonu başlar
    yandı gülüm keten helvası formasyonu, 2018 başındada olduğu gibi başlamış dikkatli olmak gerekir

Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    teraflu falan içilse faydası olmaz mı? grip virüsünün uzaktan akrabası çıkar belki korona. dayıoglu naapıon yaa falan diye
    Ne uzaktan akrabası, tıp bilgim yok fakat okuduğum kadarıylan H1N1 virüsü bunlar, yani öz kardeşler.

Domuz gribi, kuş gribide aynı soyun soysuzları.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne uzaktan akrabası, tıp bilgim yok fakat okuduğum kadarıylan H1N1 virüsü bunlar, yani öz kardeşler.
    Heh ben de gelse de sorsam diyodum...Mis gibi anasonlu RAKI çözmez mi bu virüs olayını...Her akşam alıyoz...Korumaz mı bizi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Son okuduğuma göre virüsü yenmek için antikor gerekli...antibiyotik değil...

Heh ben de gelse de sorsam diyodum...Mis gibi anasonlu RAKI çözmez mi bu virüs olayını...Her akşam alıyoz...
    Valla test edeceğiz, millet sapır sapır dökülürkene Reha aslan gibimse, rakı bu Coronanin tek ilacıdır, benden eyi denek olmaz bu konuda.

Emme şakası bilem bile hoş değil, yengen resti çekti Çinden bir şey gelmeyecek deye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. virüsün tedavisi olmaz diyorlar ama bir firma büyük ölçüde etkisizleştiren bir ilaç aşı vs. bulsa teslayı geçer piyasa degeri. konyalı bilimadamları vardı yeraltında çalışan uzay üssünde. onlar bulursa bulur. korona konya koyona falan derken bi bakmışsın evreka.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Heh ben de gelse de sorsam diyodum...Mis gibi anasonlu RAKI çözmez mi bu virüs olayını...Her akşam alıyoz...Korumaz mı bizi ?
    Şimdi evli ve de çocuklu bir aile iseniz...

Rakı içmeyenleri de düşünerek...

Rakı sizi de korumasa iyi olur diye ciddi ciddi düşünüyorum...

Sayfa 815/999 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •