Sayfa 108/999 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Kac defa kapatildi hatirlamiyormusun,yine kapatsalar,degisik isimde stepne hazir...

y.t.degildir.
    Kapatsınlar yine...Belki 6 (yazıyla ALTI) milyon kişi buhar olur...

Oy veremeyecekleri parti kalmazsa başkalarına/diğerlerine oy verirler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Kapatsınlar yine...Belki 6 (yazıyla ALTI) milyon kişi buhar olur...

Oy veremeyecekleri parti kalmazsa başkalarına/diğerlerine oy verirler...
    Hehe...

Aklıma Sn Egedük'le zaman zaman şakalaştığımız konu geldi.

Yok hükmündedirler..

HDP ne oy verenleri neglice ediyoruz...

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Kac defa kapatildi hatirlamiyormusun,yine kapatsalar,degisik isimde stepne hazir..
    Öyle bahane olmaz ...
    O partiyi terörist diye kapatmak o partinin binasına kilit vurmak değildir o parti harflerini değiştirince tekrar izin vermek değildir, üyelerini terörist kabul edip ağır cezalar uygulamaktır. Bunu böyle yap da bir daha maçası sıkan Kürdistan'ın K'sını Partinin P'sini ağzına alsın... Cumhuriyet tarihinde Özal'ın ve sonrakilerin Açılımlarına kadar da kimse buna cesaret edemedi zaten..
    Türk ulusunun iradesine karşı hiçbir etnik iradesini ortaya koyamaz bileceğiniz tek şey bu olursa kafanız karışmaz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Anayasamıza uyularak çıkarılmış 208 sayılı Seçimlerin Temel Hükümleri ile ilgili Yasanın bu vatandaşlara verdiği hakka dayanarak kullandıkları oyların sonuçlarını yok sayıyoruz.

Ama aynı Anayasamızın değiştirilemez kabul edilen hükümlerini çok yerinde buluyor ve seviyoruz....

Birazcık da olsa çelişki yok mu Sn Meteposta?

Bankadan kendime ait paramı çekemiyorum daha önceden haber verecekmişim, o zaman eft yapalım diyorum, en fazla 50 bin lira eft yapabiliyormuşum kim neye göre bana ait olan paraya limit koyuyor. İsterseniz eft limitinizi artıralım diyor 150 bin olacak en fazla artırın diyorum ancak yarın uygulanır diyor. Hay ben böyle hırsız zihniyetin taaaaaa.
    Böyle rezillik yok, kendi paranla rezil olmak bu olsa gerek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Bankadan kendime ait paramı çekemiyorum daha önceden haber verecekmişim, o zaman eft yapalım diyorum, en fazla 50 bin lira eft yapabiliyormuşum kim neye göre bana ait olan paraya limit koyuyor. İsterseniz eft limitinizi artıralım diyor 150 bin olacak en fazla artırın diyorum ancak yarın uygulanır diyor. Hay ben böyle hırsız zihniyetin taaaaaa.
    Böyle rezillik yok, kendi paranla rezil olmak bu olsa gerek.
    Bunlar daha güzel günler...

Özgürlükler limitsiz olmasa da var...

Kış geliyor...

7. Büyük meblağlarda ezelden beridir böyle zaten...Önceden bilgi vermeniz lazım ki banka parayı bulabilsin cash olarak...

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ..Birazcık da olsa çelişki yok mu Sn Meteposta?
    Yoktur...
    Bunların değiştirilemez olması en öncelikli ve belirleyici maddeler oluğunu gösteriyor..
    Yapılacak hiçbir anayasa/yasa maddesi buna aykırı olmamalı oluyorsa bunu yapanlar suç işliyordur.
    Tıpkı anayasaya göre var olmaması gereken bölücü bir partinin var olmasına göz yumulması gibi..

Sayfa 108/999 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •