Sayfa 121/999 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    konvertorle bir şekilde fikri uyuşma içinde olanlar kendilerini nerede yanlis yapıyorum diye sorgulamali bence...bu adam hiç bir işe yaramaz da böyle bir faydası var.
    adam kelimesi adama denir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bugün 10 aralık...Dünya İnsan Hakları Günü...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Bora efendi senin gibi yanlişa dogrumu diyelim..

y.t.degildir.
    seninkilerin ecdat dedikleri "efendi"yi nerede kullanırlar bir öğren belki vaz geçersin...cahilsiniz...insani değerlerden uzaksiniz...sanal sizin cennetinin...

Sınavda 10 soru soruluyor, 6 soruya doğru, 4 soruya yanlış cevap veriyorsun. Her soruyu doğru cevap versen 100 alacaksın. Ama 60 puan alıyorsun. Dört soruya yanlış cevap verdi diye bu kişiye sıfır mı vermeliyiz Bora abi.

5.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    İnsani kalite, terörü, teröristi savunmak değildir. Kaliteli insan! devletinin polisini, askerini, doktorunu, öğretmenini, bebeği çocuğu öldürmek midir? Yazıklar olsun, bunları savunan bizim gibi insanların, insanlığını sorguluyor.
    Bunlar seçimini Türk halkının düşmanı PKK/hdp'li Kürtçülerden yana yaparak düşman safını seçmişler.. Artık onlar için Kürtçülerin leşleri şehit gerilladır ve Kürdistan Türk halkının onlara borcudur.. Bu beyni yıkanmış halk düşmanları için yapacak bir şey yok yürüdükleri yolda belalarını bulacaklar..

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bunlar seçimini Türk halkının düşmanı PKK/hdp'li Kürtçülerden yana yaparak düşman safını seçmişler.. Artık onlar için Kürtçülerin leşleri şehit gerilladır ve Kürdistan Türk halkının onlara borcudur.. Bu beyni yıkanmış halk düşmanları için yapacak bir şey yok yürüdükleri yolda belalarını bulacaklar..
    Hocam lütfen kürtçülük ve kürdistan kelimelerini kullanmayınız. Meşruluk kazanmalarına yardım ediyoruz farkında olmadan millet okuya okuya alışıyor. Hiç onlardan Türkçülük yapıyorsunuz dediklerini duymazsınız. Faşist derler, o kadar bilinçli bölücülük propagandasını yürütüyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Sınavda 10 soru soruluyor, 6 soruya doğru, 4 soruya yanlış cevap veriyorsun. Her soruyu doğru cevap versen 100 alacaksın. Ama 60 puan alıyorsun. Dört soruya yanlış cevap verdi diye bu kişiye sıfır mı vermeliyiz Bora abi.
    mantık ve matematik doğru ve için de rahatsa bak keyfine sn murlak...ben sadece bir uyarıda bulundum..

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    mantık ve matematik doğru ve için de rahatsa bak keyfine sn murlak...ben sadece bir uyarıda bulundum..
    Teşekkür ederim abi.
    Fikirlerim, başkalarının yanlışını doğrusunu ayırt edebilecek kadar nettir.

Sayfa 121/999 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •