Sayfa 132/999 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hava basıncı da düşer, bizim bilmediğimiz bir sürü parametre vardır daha.
    Bunlar 1.6 cc şahin motoru da olsa ucururuz biz onu paki lere kakalariz diye düşünüyorlar herhalde.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen yazmıştım araba aldım diye 2 aydır sayfasına girip araba fiyatlarına baklıyorum ben alduığım zaman satış fiyatı 187.100 dü geçen ay 189.100 bu ay 191.100 yapmışlar fiyatı
    ama esas ilginç olanı liste fiyatı kısmında
    211.000 iken geçen ay 221.000 bu ay 230.000 yapmışalar
    yani arabanın satış fiyatı 2 ayda 4.000 tl artarken liste fiyatına 19.000 tl yapmışlar
    ondan sonrada aralıkta müthiş indirim kampanya diyerek 2 ay önce 187.100 tl olan arabayı 191.000 tl toplam 38.900 tl ye indirimli satıyorlar
    kazık muhteşem indirim yalan
    aynı şeyi renault ve hondada da etspit ettim ama uzun olmasın diye yazdım
    indirimi bile bindirimli satıyor ahlaksız herifler
    Tekstilde (genel olarak giyimde) yıllardır uygulanıyor bu.
    Önce %100 zam yapip sonra etiketlere %50 indirim diyorlar.
    Ürünün gerçek fiyatlarına %50 gizli zam uyguluyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    tekstil ve spor ayakkabıların üretim maliyeti ile satış fiyatı arasındaki farkı bilseniz bir daha almazsiniz

4. Libya'da ülkenin doğusunu kontrol eden ve Türkiye'yi düşman olarak gören General Hafter'e bağlı donanma komutanı Faraj el Mahdawi, Türkiye'yi tehdit etti. Yunan basınına konuşan Mahdawi, "Emir aldım, Türk arama gemileri varır varmaz onları batıracağım" dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    @adanalı
    doları anca resimde solda çukulata renkli şarkıcı cevaplar
    o da renginden cins ve ırkından dolayı değil
    başa bak başa
    fötür şapka var
    akıl yoksa başta da yaştada değil başın üstünde bi yerde...
    italyada finansal sistemde kilit taşları , en tepe çift göz : fötr şapka* + kırmızı ayakkabı** = PII locası* + Vatikan**
    ee bizim de papa ve cenahı ile iki yol muhabbetimiz var yani .... kırmızı ayakkabı kimde fotoda ? memem görünmüyor di mi ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

6. EDIT

not: foto ya detay bakamadım ama
    gece 24 den sonra o kırmızı ayakkaplar, kül kedisinin altı delik fukara ayakkabısına dönüşüyo mu??

not2: o arkadaşlar da gelsin görüş ve fkirlerini bildirsinler abi, bana ne , aynı dünyada yaşıyok neticede )
    Son düzenleme : Moruk; 11-12-2019 saat: 14:30.

7. partide öpecek kurbağa olmadığı için 24 den sonra kırmızı ayakkabılarla devam... itibardan tasarruf olmaz...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

8. Evet akp mhp meclis uyeleri oylamada red vermislerdi
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İSKİ zammı geri alınmıştı değil mi İBB meclisinde ?

Yeni fatura gelmiş...Geçen ay da su birim fiyatı 4 TL imiş...Bu ay da aynı 4 TL...
    y.t.degildir.

Sayfa 132/999 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •