Sayfa 109/999 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Anlaşılması ve geçinilmesi zor insansınız...

Yasal zeminlerde ve de hak hukuk konusunda HDP li insanlarla anlaşmamın daha kolay olacağını düşünüyorum....

2. İlerde Suriyeliler de parti kurarlarsa ? Onlar da daha şimdiden 4 milyon üstündeler nüfus olarak...

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Büyük meblağlarda ezelden beridir böyle zaten...Önceden bilgi vermeniz lazım ki banka parayı bulabilsin cash olarak...
    Aynen oyle 10 yillardir oyle zaten

4.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Saldırıları boşa çıkardık artık yeni bir dönem
    â��Türkiye için değişim başlıyorâ�� sloganıyla Erzurumâ��da iş dünyası ile buluşan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiyeâ��nin tüm saldırıları boşa çıkardığını belirterek, â��Şimdi artık yeni bir dönem. Ekonomiyi harekete geçirme zamanıâ� dedi
    Albayrak ekonomiden filan anlamaz
    Ki..zaten liyakatla gelmemiş..damat olmak hem mvekili gem hazine bakani maliye bakani ve veziri azam olmaya yetti...ama anladigi biseyler var.... guzellerden ))

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

5. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    ..Yasal zeminlerde ve de hak hukuk konusunda HDP li insanlarla anlaşmamın daha kolay olacağını düşünüyorum....
    O PKK/hdp'li Kürtçüler Kürdistan için and içmiş bu uğurda Türk halkının çocuklarını katletmiş insanlardır....O katlettikleri insanlar bizim için canverdiler bunun bedelini misliyle ödetmek de bizim görevimizdir. Onun içindir ki katledilenler benim yakınlarım değildi Kürtçülerle anlaşabilirim asla diyemem...Kürtçülerle masaya oturduğunuzda Kürdistan'dan başka bir şey konuşamazsınız, pekiyi nasıl anlaşacaksınız?
    Kürtçü arkadaşlarınız siz Kürdistan'a evet derseniz size şirinlik yaparlar, bir hayır deyin de şirinlerin nasıl şirret olduklarına ilk elden tanık olun..

7.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Bankadan kendime ait paramı çekemiyorum daha önceden haber verecekmişim, o zaman eft yapalım diyorum, en fazla 50 bin lira eft yapabiliyormuşum kim neye göre bana ait olan paraya limit koyuyor. İsterseniz eft limitinizi artıralım diyor 150 bin olacak en fazla artırın diyorum ancak yarın uygulanır diyor. Hay ben böyle hırsız zihniyetin taaaaaa.
    Böyle rezillik yok, kendi paranla rezil olmak bu olsa gerek.
    Hep böyle, para vermemek için kırk takla atıyorlar, zorlaştırıyorlar.
    Atm'den günlük çekme limiti benim bankamda 1500 lira, yıllardır aynı ve artırmıyorlar yani sürekli reel anlamda azalıyor. Ay başında hesabımdan nakit çekmem gereken bir tutar var ve iki üç güne bölüp parça parça çekebiliyorum.

Artık 1.500 üstüde çekebilyorsunuz ama ücreti mukabilinde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 109/999 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •