Special Days Image
Sayfa 855/999 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Normal grip bu kadar ölüme sebep oluyor, bu virüsün ya yayılma hızı ya da ölüm oranı yüksek, var bir nanesi ki bu kadar korkuluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Birisi de gaz maskesi takmış. La Allah verdi Allah alır, ne diye bu kadar sıkıntı. Ahireti özlemek dururken dünya sevdalısı mı oldunuz.
    Ortadaki Darth Vadere dönmüş, yanında olan ise yarım gaz maskesi takmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Singapurda hava 29 derece ve 58 belirlenmis vaka var.
    21 şubatta komutan logar bu konuda bu entry i girmiş.Şimdi baktım worldometer sitesine bugün singapurda 92 vaka var.Bugün de 2 yeni vaka tespit edilmiş.Son 5 gündür 34 vaka çıkmış bunların hepsi mi yurtdışından gelen vaka .Neyse brezilyada çıktı ,haftaya bakarız brezilyada kaç vaka olacak.Benim aklıma göre virüs sıcağı takmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sağlık bakanı Coronanin sıcak ortam da yaşam süresi azdır dedi, doktordur ona da yalan söyleyecek hâli yok ya.
    Sınırlarımıza petek döşeyip soba kursak nasıl olur acaba?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hindistanı geçin adamlar farelerle beraber süt içiyor. Onlara virüs vız gelir tırıs gider.

https://youtu.be/dsyLUMyk4gA
    Vebadan kimse kalmazdı, nüfusa bakınca haklısınız valla.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Singapurda sıcaklık 27 dereceymiş bugün.

7. Bence sicak yayilmasini yavaslatiyordur. Sonucta grip yavaslar diye dusunuyorum. Hapsurma mukoza insan nefesinden cikan nemli hava.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Normal grip bu kadar ölüme sebep oluyor, bu virüsün ya yayılma hızı ya da ölüm oranı yüksek, var bir nanesi ki bu kadar korkuluyor.
    Reha hocam aç worldometer sitesini,şimdiye kadar çinde iyileşen hasta sayısı ile ölen hasta sayısını topla,bu iki grup için de olay sonuçlanmış oldu.Bu sayıda ölenlerin yüzdesini bul.Mortalite oranı şu anda bu.Az bişi daha düşer.Bulduğun rakamı influenza ile kıyasla sonra bu gece kaç duble rakı içiyorsun buraya yaz.Ne kadar endişelendin ordan anlarım ben.))))))))

Sayfa 855/999 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •