Sayfa 744/999 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sizce bizde yok mu bu virüs sn bigmaster.
    siz daha iyi bilirsiniz ama bence yoktur Hocam, olsaydı hızla yayılırdı diye düşünüyorum
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    siz daha iyi bilirsiniz ama bence yoktur Hocam, olsaydı hızla yayılırdı diye düşünüyorum
    Sn bigmaster çinde kasım ayından beri hastalık varmış,koca çin düşünün,hastalık aralık sonunda tanımlandı ilk vakalar 1.5 ay sonra görüldü.10 Ocakta ilk vaka sayısı 50 falandı şimdi 1 ayda 75 000 yani çok bulaşıcı bir virus.Bizde kış vakti grip olsanız gittiğiniz doktorların çoğu corona testi yapmaz ki.Normal gripten tek farkı ilk dönemlerdeki ateş,o da her vakada olmuyor.Dolayısı ile ilk vaka çıktığında hastalık en az 1 aydır memleketimize girmiş olur.Bu kadar turist geliyor bize hala virusün memlekete girmemiş olması bana pek olası gelmiyor,istatistiki olarak girmiş olması düşünülür.

Bizde teşhis edilmiş vaka şükür hala yok da ,teşhis konulmamış vaka yokmudur ondan emin değilim.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn bigmaster çinde kasım ayından beri hastalık varmış,koca çin düşünün,hastalık aralık sonunda tanımlandı ilk vakalar 1.5 ay sonra görüldü.10 Ocakta ilk vaka sayısı 50 falandı şimdi 1 ayda 75 000 yani çok bulaşıcı bir virus.Bizde kış vakti grip olsanız gittiğiniz doktorların çoğu corona testi yapmaz ki.Normal gripten tek farkı ilk dönemlerdeki ateş,o da her vakada olmuyor.Dolayısı ile ilk vaka çıktığında hastalık en az 1 aydır memleketimize girmiş olur.Bu kadar turist geliyor bize hala virusün memlekete girmemiş olması bana pek olası gelmiyor,istatistiki olarak girmiş olması düşünülür.
    iyi de sn hkm
    olayi globaldede aciklayan yok
    adim adim olume nasil goturuyo
    biliyo ama soylemiyolar
    kalp kapakciginimi karacigerimi bobregimi curutuyo merkezi sinir sistemini felc mi ediyo
    nedir ne degildir
    o korona girip otesi kuduz gibi bisey sanirsam ama iyi sakliyolar ha aferim biravo onlara

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    iyi de sn hkm
    olayi globaldede aciklayan yok
    adim adim olume nasil goturuyo
    biliyo ama soylemiyolar
    kalp kapakciginimi karacigerimi bobregimi curutuyo merkezi sinir sistemini felc mi ediyo
    nedir ne degildir
    o korona girip otesi kuduz gibi bisey sanirsam ama iyi sakliyolar ha aferim biravo onlara
    Yok o kısmı belli sayılır sn moruk genelde pnomoniden ölüm oluyor,gripten farkı pnomöni çok sık oluyor, yaşlı veya bağışıklığı düşük olanlarda ağır pnomonide öldürüyor doğal olarak sn moruk

Benim canımı sıkan bizde yoğun bakımda hep yatak sıkıntısı vardır.Bizim yoğun bakımlarda yatak bulmak zordur.E bu hastalarda yüzde 20 vaka yoğun bakıma ihtiyaç duyuyor.Vaka sayısı düşünülürse yoğun bakım hizmeti alamayan pek çok hasta bakımsızlıktan da ölebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    https://www.mynet.com/koronavirus-oy...r-110106464809 alın size haber, bu memlekete birtane koronavirüs sızsın, memleketin yarısına bulaşır, herşeyde olduğu gibi elimize yüzümüze bulaştırırız,
    büyükşehirlerde coronaya raslanması ardından bir de ist. depremi, memleketin ruhuna el fatiha..

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Yerin dibine de mi tel çektiler sanki Reha bey, tünel bizim işimiz.
    Valla tünellen o iş olmaz, Reyisimiz emir verdi mi en az 2 milyon Suriyeli ümmeti sınıra yığmamız ve o dikenli l telleri kamyonlan ezmemiz lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 744/999 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •