Sayfa 745/999 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Reha ağabey yazılır, Reha abi okunur.
    Reha ağabey elektrikten anlar.
    Sihirbazlığa da eli yatkın, şapkadan piknik tüpü bile çıkarmışlığı vardır.
    Dötün, kalitelisinden de anlar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Komutan kafalarındaki senaryo sizin dediğiniz gibi olsa geçen ay 17 milyar dolar satmazlardı,5.98 de tutmak için cuma günü bir günde 4 milyar dolar yakmazlardı.Artık millet merkezin ne dediğine falan bakmadan dolar stoklamaya hız verdi.Bu alınan rakamlar küçük yatırımcının işi değil.Borsadan tahvilden kaçan gavur,iyi saatte olsun yerliler, artık ne kadar gizemli yatırımcı varsa hepsi dolara abanıyor.Bu yıl değişik bir yıl olacak.Dünyada dolar endeksinin habire artması, bizim siyasi ekonomik durumumuz her şey döviz ve döviz cinsi enstrumanları işaret ediyor.2018 ağustos loading))))))
    Bence planlan şu millet mevduattan cikacak ( yatirimdan anlamayanlar ve ehtiyarlar haric) o sirada dolar yavas yavas yukselecek millet bi yerlerden sonra dolari bozduracak eee mevduata da gecemiyecek ne yapacak... tabi ki ev alacak araba alacak tarla alacak boylece piyasayi canlandirmayi düşünüyorlar. Bu benim gorusum degil sadece onlarin boyle dusundugunu dusunuyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Bence planlan şu millet mevduattan cikacak ( yatirimdan anlamayanlar ve ehtiyarlar haric) o sirada dolar yavas yavas yukselecek millet bi yerlerden sonra dolari bozduracak eee mevduata da gecemiyecek ne yapacak... tabi ki ev alacak araba alacak tarla alacak boylece piyasayi canlandirmayi düşünüyorlar. Bu benim gorusum degil sadece onlarin boyle dusundugunu dusunuyorum.
    Ha ayrica bu dolar mevzusunda dolar arttiktan sonra yatirim yapacaklardan biride benim

4. Bize virus gelirse kilic kalkanla hucuma gecip yok ederiz ......dizilerden boyle ogrendik......ver mehteriiiiiii !!!!!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. EUR/USD paritesi kısa zamanda 1,11 seviyelerinden 1,0790 seviyelerine geldi.
    Şahsi öngörüm kısa zamanda paritenin yükselebileceği yönünde.
    Dolayısıyla paritenin seviyesi dikkate alındığında elimdeki TL ile dolar yerine Euro almayı tercih edeceğim.
    Ne dersiniz?

6. ...........

Son düzenleme : WYATT EARP; 20-02-2020 saat: 10:20.

7. Sildim ben de korktum...tirstim....

avrupa bölgesinde negatif faiz devam ettiği surece Euro'nun işi zor bence !
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    EUR/USD paritesi kısa zamanda 1,11 seviyelerinden 1,0790 seviyelerine geldi.
    Şahsi öngörüm kısa zamanda paritenin yükselebileceği yönünde.
    Dolayısıyla paritenin seviyesi dikkate alındığında elimdeki TL ile dolar yerine Euro almayı tercih edeceğim.
    Ne dersiniz?

Sayfa 745/999 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •