Sayfa 557/999 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Vallahi harbiden moruk mussun? Cok bos konusuyorsun ve aslinda hic bir sey bilmiyorsun. Bir virus hakkinda ne biliyorsun? Yok bana fatk etmez bir sana enfekte olursa semptomlari hisseder hissetmez ayak tabanin kicina vura vura hastaneye gitmezsen ben hic bir sey bilmiyorum.
    Sana olan input output benefit ne peki bundan?
    Olmayan virus enfekte olmaz
    Bunu bil
    Ayrica zirt pirt cikiyon ciklet gibi aradan
    Bu da foruma zenginlik katiyo))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    egemenler(kimlerse moruka sorun o bilir) zaten çok kalabalık buluyorlarmis dünyayı...Elon Musk onları Mars'a götürünceye kadar nüfusu 500 milyona indirmeyi düşünüyorlarmis...komplo teorisyenlerine göre bu hastalık ilk adımı olabilir hani...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    valla twitte video vardı 25-30 yaşlarda gec bir kız iltihap kusuyordu. gerçek ise video cok korkutucu...doktorların coguda paragöz bakmaz kaçarlar valla...
    Türkiyede salgın olsa acaba surıyelıler kacar mı
    Paragözden kastınızı bilmiyorum ama türkiyedeki hekim arkadaşlarımın %90'ı hakettiklerinin yarısını dahi kazanmıyorlar ve görmeye bile dayanamayacağınız her vakaya ellerinden gelenin en iyisini vererek bakıyorlar.

Bunu söylerken genel manada türkiyedeki doktorların genelini beğenmediğimi de ekleyeyim ki söylediğimin içgüdüsel koruma olmadığını ve tamamen objektif olduğunu bilin.
    Ytd

4. Aferim aslanim bu defa bildin
    Adamsin beee
    Firsatlari aman kacirma
    Yoksam ucaklan donersin
    ))
    Anladin kendini ehtiyar

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla çinde ölen kbb ci doktor emekli.Sırf yardım olsun diye hastaneye gelmiş,62 yaşında hastalandı ve öldü,bizde hastalık yaygınlaşırsa suriyelilerin dünyada kaçabilecekleri bir yer kalmamış demektir,salgının başlangıcına en uzak yerlerden birinde yaşıyoruz,üstelik ilk vaka hala gözlenmedi,nispeten salgına geç yakalanmış oluyoruz,bizde yaygınlaşırsa dünyanın çoğunu sarmış demektir.
    El sıkısan opusen sosyal bir milleti uzak dogulular gıbı maske takıpta gezmıyoruz oyle bir yayılma olur ise en riskli Türkiye..Bir film vardı adını unuttum Dünyaya salgında istanbuldan yayılıyordu

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla çinde ölen kbb ci doktor emekli.Sırf yardım olsun diye hastaneye gelmiş,62 yaşında hastalandı ve öldü,bizde hastalık yaygınlaşırsa suriyelilerin dünyada kaçabilecekleri bir yer kalmamış demektir,salgının başlangıcına en uzak yerlerden birinde yaşıyoruz,üstelik ilk vaka hala gözlenmedi,nispeten salgına geç yakalanmış oluyoruz,bizde yaygınlaşırsa dünyanın çoğunu sarmış demektir.
    Japonlar ne yapıyor acaba nüfüsü çok yaşlı, çine çok yakın, çok sağlam toplu taşıma sistemi var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Paragözden kastınızı bilmiyorum ama türkiyedeki hekim arkadaşlarımın %90'ı hakettiklerinin yarısını dahi kazanmıyorlar ve görmeye bile dayanamayacağınız her vakaya ellerinden gelenin en iyisini vererek bakıyorlar.

Bunu söylerken genel manada türkiyedeki doktorların genelini beğenmediğimi de ekleyeyim ki söylediğimin içgüdüsel koruma olmadığını ve tamamen objektif olduğunu bilin.
    Kronik bir rahatsızlıgımı teşhis etmek ıcın 3-4 yıl hastane hastane dolastım yuzdesel olarak vurdunmu doktorların cogu hastayı yani beni ellemeye bile cekiniyor. uzaktan gozle muayene edip tahlıl yazıp gönderiyor...gel gör ki benım hastalıgımda tahlıllerde patolojik bulgu vermiyor...Gelelim doktorların ıyısı var mı var

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    El sıkısan opusen sosyal bir milleti uzak dogulular gıbı maske takıpta gezmıyoruz oyle bir yayılma olur ise en riskli Türkiye..Bir film vardı adını unuttum Dünyaya salgında istanbuldan yayılıyordu
    Onu diyorum sn eksina.Şimdi bu kadın kaç gündür türkiyedeydi bilmiyoruz,ama hastalık başladığına göre en az 15 gündür virus saçıyordu etrafına.O kadar gezdi istanbulda,2 hastane değiştirdi,bu arada önlem alınmadı fazla,şimdi ikinci vaka belki de geziyor etrafa virus saça saça,halbuki uyarsalar kadınla temas eden herkes alarme olur,ilk vakalar tecrit edilir,başlangıç olarak çok avantajlı duruma geliriz.Amerika isviçre kanada falan salak mı hemen vakayı söylüyorlar.Şimdi bu kadın corona ise çine geri yollamamızın hiç bir önemi yok 15 gündür virus saçan bir kadın istanbulda gezdi sonuçta çine geri yollasan ne yollamasan ne,hala açıklamıyorlar kadının hastalığını.

Sayfa 557/999 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •