Sayfa 545/999 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Borsa İstanbul'un rekor haftası

BIST 100'deki üst üste 12 haftalık yükseliş rallisi tüm zamanların en uzun süreli yükseliş serisine işaret ederken, BIST 100 endeksi tarihi zirvesinde bulunuyor.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-461187

2. GBT sorgulaması erkeklere özgü bir şey mi .

Her hafta GBT sorgulaması takılıyorum ama hiç kadın çevirdiklerini görmedim

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    GBT sorgulaması erkeklere özgü bir şey mi .

Tumofilde yengen olursa, onun da kimliğini alıyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tumofilde yengen olursa, onun da kimliğini alıyorlar.
    Ana caddeler metro giriş çıkışları Avm önü vs ayaküstü yapılandan bahsettim .

Ama market ürünü vs poşet çok varsa elin dolu ise hep pas geçiyorlar

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    GBT sorgulaması erkeklere özgü bir şey mi .

Kizlara sorsalar bu seferde " yavsaklar kizlara asiliyorlar" oluyor.

Ahmetg Guest
    Beyler corona virusu hizla yayiliyor. Adamlar koskoca sehri kapamislar giris cikis imkansiz.

Wuhan denen sehrin nasil bir tesadufse Istanbula direk ucusu var ama cok gec iptal ettiler. Umarim bir sey olmaz Istanbuldakilere.

Bu arada yarasa falan diyorlar ama hikaye. Cinliler milyonlarca yildan beri yarasa yiyor virus neden simdi cikmis? Sacmalik

sanki bilincli ama neyse o kadar ucmak istemiyorum

Tanesi 1.4 milyon gaymelik villa yapmışlar herhalde depremzedelere, hey maşallah!

Sabah okuyucusunun, zekası bu kadardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Satanist Globalistlerin uzun vadeli planlarında LGBT, Çok Büyük Doğal Afetler, Blok Zincir teknolojisi, Virüs Salgını ve Finansal Yıkım yer alıyor. Komplo teorisi de diyebilirsiniz.

Şimdiye kadar hepsi oldu. Geriye bir tek Finansal Yıkım kaldı. Onu da tahminen 2020-2021-2022 de planlıyorlardır.

Fibonacci sayılarına göre kuvvetle muhtemel 2021 de olacağın düşünüyorum şahsen.

Gidişat Matrix filmindeki gibi tek dünya devleti. Onların hedefi böyle. Olur olmaz ayrı mesele.

Uzun vadede bu adamlar başarılı olursa ABD nin küçük eyalet devletçiklerine parçalandığına ve Avrupa birliğinin dağıldığına şahit olacağız. Bunun ne zaman olacağını bilemiyoruz. Ama adamların ütopyası dünyada hiç bir süper devletin kalmaması. Çok küçük devletçiklerin kalması. Nihai amaçları bu yönde.

NetFlix Google FaceBook vs şirketler de bu adamların kontrolünde. Ona göre düşünün ellerindeki gücü.

Evangelist Şeriatçı Trump bunlarla başetmeye çalışıyor ama adamı yediler.

İsrail in de ipini çekecekler. Başka bir formata dönüştürecekler. Yahudilerin dindar olanlarını İsrail de hiçbir kademede göremyeceksiniz. Bu adamar din karşıtı. Tüm dinlere karşılar.

FETÖ benzeri yapılar da zaten bu adamların planıydı. Dinler arası diyalog. aynı LGBT projesi gibi. Cinsiyetler arası diyalog.

GUCCI nin 2020 kreasyonu:

https://www.scmp.com/magazines/style...ed-masculinity

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Beyler corona virusu hizla yayiliyor. Adamlar koskoca sehri kapamislar giris cikis imkansiz.

Wuhan denen sehrin nasil bir tesadufse Istanbula direk ucusu var ama cok gec iptal ettiler. Umarim bir sey olmaz Istanbuldakilere.

Bu arada yarasa falan diyorlar ama hikaye. Cinliler milyonlarca yildan beri yarasa yiyor virus neden simdi cikmis? Sacmalik

sanki bilincli ama neyse o kadar ucmak istemiyorum

Sayfa 545/999 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •