Sayfa 592/999 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Mc donalds ı suudilere satılmıs , doğruysa eğer önünden geçmemk lazım, gercı ha abd ha suudi hepsi bize düşman

2.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Yakinda madagaskar gibi herkes eski arabalara binecek tabi kaymak tabaka haric.
    Bazı devletlerin bir halk arabası merakı var,bazı umursamaz koloniler de emperyal devletin sunduğu bir modeli halk arabası yapar.Mesela Cezayir'e Fransızlar Renault 4 diye bir modeli çakmışlardı,dünyanın başka yerinde görmedim.Model ülkeler ya Tata,Wolkswagen gibi halk arabalarını çıkarıyor ya da büyük markaların dandik bir modelini alıyorlar.Ama mutlaka yeni araba pazarı oluyor

3. Bizimkiler tam tersini yapadursun,
    hindistan ekonomik durgunluğu çözmek için vergileri azaltıyor.

https://www.bloomberg.com/news/artic...um-middle-east

4. Birazda gram konuşalım.biri bildigimiz dolar onu az çok hepimiz biliyoruz.fakat bu ons olayını açalım.nereye gider.ne kadar yüksekte kalır.teknik temel bilgisi olan varsa hepimizin işine yarayacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Altın başlıklarında baksanız bu bilgilere...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...18#post4106118

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ergenler gibi komplo teorisi kuracak değilim ama Wuhan Virüsü ülke bazında en çok kimin ekonomisine yarar?

Çok hakim değilim yanlış yorum yapmayayım ama halk Çin 'den alışverişi keserse , Çin 'e karşı cari açık veren Amerikan ekonomisi yerel üretime ağırlık verip ekstra canlanma sağlayabilir mi ?

Bu durum Trump 'a yarar, FED 'ciğim kafana göre takıl der mi ?

Tahteravan işlesin diye bir bahane bulunacak mutlaka. Bi döviz artar bi borsa yahut bir diğeri . Dolar çok dinledi, borsa ite kaka yükseldi.

7. O kadar biliyorum.buradaki arkadaşların bu konudaki bilgileri beni daha çok ilgilendiriyor.

Sayfa 592/999 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •