Sayfa 199/346 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spek of hell Yazıyı Oku
    yabancı satışı bitmeden belini doğrultması zor önce tamamen satışın bitmesi lazım sonra yatay sonra da yeni oyunlar yapacak hırsızlar al sat değildir
    yabancı bir nedenle bu şirketten kaçıyor, ama neticede ellerinde ne kadar kaldı, bir gün bitecektir. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Mebati01 Yazıyı Oku
    Çıka çıka bitiremediler ne kadar para girmiş bunlara
    girip çıkıyor sürekli, o yüzden bitmez
    ya ben yada PALA çarpar
    dikkat! her türlü çarpılırsın.

3.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    yabancı bir nedenle bu şirketten kaçıyor, ama neticede ellerinde ne kadar kaldı, bir gün bitecektir. ytd
    evet uzun zamandır bizim tarafımızda cevapsız kalan soru bu neden satıyor bu şerefliler ellerinde ki malı yazanlar oldu konu ile ilgili ama bu kadar sert satışı gerektiren sebep nedir elbet bir gün bitecek satışları ancak adamlar her fiyattan veriyorlar yeni alıcı geldiğinde al sat değildir

4. Maşallah hissemize. Endeks nötr. Bizim kağıt sadece 2 kademe kaybetmiş. Çok sağlam duruyor!! Bir haftadır endekse bile ayak uyduramıyor. Polyanna yı hatırladım

Para tekniği yapar.

5. Bu kadar adice, ahlaksızca, fütursuzca hareketler olmaz beeeeeeee....... Ne diyelim elimizden birşey gelmez... mecbur bekleyeceğiz... benim elimde denizde kum tanesi kadar hisse var. milyonlarca olanlar düşünsün. hahahahahahaha

6. Yabancı oranı dün itibari ile %46 ya düşmüş

7. Ağır abi sen sakın gidersin ha. Ne gerek var ki... Elbet bir gün gideceksin... ya sese ya sisi...

8.  Alıntı Originally Posted by spek of hell Yazıyı Oku
    Yabancı oranı dün itibari ile %46 ya düşmüş
    az kalmış artık, tamamını satsalar da bu endeks seviyesinde 1,04'ü bir daha göreceğine ihtimal vermiyorum.
    1,04 bile umudumuzu yitirmedik çok şükür. ytd

Sayfa 199/346 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •