Sayfa 239/330 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2638 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    1,69 iyidir. İyi olur yani palacım
    Bi zahmet palacığım

2. alical geldi yine yarına hapı yuttuk. Adam ne zaman yazsa kağıt göçüyo inşallah bu sefer olmaz.

3. Doğru diyon. Borsa nın çoğu psikolojıdır aslında. 1 leri gören ekgyo 1.60 olunca pahallı görünüyor. Atıyorum bu hisse 4 ü görsün. 3.20 bedava görünür. Asla satmayacağım dediğim hisseleri, Bi bakıyorum elimde kalmamış
    Hisse 1 ay sonra yüzde 30, 40 yapıyor.mesela bende1.05ten aldığım güneş vardı. 1.30 olduğunda elimde güneş yoktu. Son 6 aylık durumdan konuşuyorum güneş şimdi 2.60 larda. Kısmet herşey
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    zaten olay tamda orda başlıyor.
    elin almaya giderse o zaman korkacan, yada elin satmaya giderse bilki daha yukarısı var gibi vs.
    Piyasada gördüğüm en zor tahta buydu. tradesi cok zor

tahminim 65 den gel gel olmaya basladı
    Para tekniği yapar.

4. 1.64 kapandı ama 26.123.998 alıcı var. Bu yarın için yükselişin devam edeceğini gösteriyor.

7 milyon 367 bin lira para girişi var

6. bırakalım tekniği sunu bunu bu şirkette düzen değişmeli artık

zeytinburnu arsasına dötü yere yakın adamın şirketi 500 mlyn teklif ettiği arsayı (Allahtan ihale iptal oldu 17 aralık kargasası ile istifalar vs ) 6 ay sonra ozak grubu 1530 mlyn ile aldı aynı yeri ...bundan onceki gecmiş için yorum yapmıyorum bile sadece basından takip ettiğim vakıa bu...

bunu niye yazdım eyyyyyy yönetim herşeyin farkındayız nasılda sagıyoruz sesleri çıkmıyor diye düşünmeyin...halka arzda yaptık bir hata oda bzim essekliğimiz ....ama herseyin farkındayız...kimse size mütaahhidin kedisi olmuşşunuz demiyor...aldıgınız maasın hakkını verin işiniz gucunuz sadece ihale acmak olmasın....yatırımcı bilgilendirme toplantıları yapın arada bir ve bilançoyu düzeltin ..proje geliştirme şirketi olun ihale şirketi değil...kim ekgyo gibi bir şirkete kat karsılığı yerini vermez ? dötü yere yakın adamın yaptıgı insaatlar çokmu iyi siz ondan 10 kar daha iyi yerler yaparsınız

7. bunların hepsi iyi hoşta bugüne kadar ne zaman adı lazım değil forumdan gitti yükseldik, ne zaman geri geldi şapa oturduk. maalesef bu akşam burada yine ve para girişi var diye yazıyor. satmam satamam 90.000 endekste aldım, hala düze çıkamadım, bir kaç gün daha gelmeseydi iyiydi. ytd

8. Değerli arkadaşlar bi konuyu merak ettim şimdi biz bu EKGYO satarken kardan %10 Stopaj kesintisi mi ödeyeceğiz ? Yoksa 1 Yıl elimizde tutmamız mı gerekiyor bu kesintiyi ödememek için ?

Sayfa 239/330 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •