Sayfa 248/346 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2763 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Tahtada spek olup olmadığını bilmem ama bu saatten sonra satmayı hiç düşünmüyorum.
    Yazdıklarım tamamen kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım ile yatırım kararı almanız halinde zarar edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    Tahtada spek olup olmadığını bilmem ama bu saatten sonra satmayı hiç düşünmüyorum.
    başı boş tahta olmaz ki ..

3.  Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    başı boş tahta olmaz ki ..
    Haklısın ama bizim tahtayı boşamışlar , sokağa düşmüş. Üç yıldır yüzüne bakan yok , açıkçılar tahtada cirit atıyor.
    Yazdıklarım tamamen kendi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir. Yazdıklarım ile yatırım kararı almanız halinde zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by ÇAGDAŞ Yazıyı Oku
    boş boş muhabbetle sayfa 250 gelmiş doğru dürüst bir tek yazı yok takas yok garfik yok yazık bunca sayfaya hissede endekse paralel doldur boşalt var 500 milyon lotu bulan hacim var gün sonu takaslara bakıyoruz dogru dürüst alıcı yok https://i.hizliresim.com/P7XDG5.png
    500 MİLYON işlem hacminin icinde 31 BİN satış yaptım hisse şaha kalktı 1,70 i gördu sistem
    Bizimgibi yatırımcıları yutma üzerine kurulmuş gırafik mırafik işlem mişlem yabancı mabanc
    para girdi mirdi hepsi palavra ne zaman satarsak o zaman yükselir SELAMLAR

5. Istikbal kanal projesinde....istikbal derken kanal oldu diyelim yine mutaahh it e verirse yine bir cacik olmaz..kendi yaparsa anca...ulan arkadas ne emlak konutmus once iktidarlar yedi simdikiler yedi bitmedi..yanarim yanarimda mutaah it lerin hepsi avm sahibi yaptin senin 2 avm piyasa degerin yok nede bir kira gelirin...

Merhaba nasılsıniz arkadaslar ekgyo da yeni hedef bence 1860 ile 2180 direnç leri bence öyle gözüküyor
    Ben kimseye ne al derin nede sat derim herkez kendi kararını kendi verir
    Bu bir yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 248/346 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •