Sayfa 260/326 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2605 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

EKGYO günlük

2. aldığım haberlere göre bizim hisseyi yerliler çıkarmış. Benim için iyi haber bu, yabancıya yukardan kitlemek için bir ihtimal olabilir demektir.😉

3.  Alıntı Originally Posted by Alfa61 Yazıyı Oku
    aldığım haberlere göre bizim hisseyi yerliler çıkarmış. Benim için iyi haber bu, yabancıya yukardan kitlemek için bir ihtimal olabilir demektir.��
    Çok güzel haber, artık yabancının papucunu dama atma zamanı gelsin birazda biz onlara kitleyelim bir asırdır sömürdükleri yeter.

4. yabancı oranı en düşük %43,5 ü gördükten donra dün itibari ile yabancı oranı %45,6 oldu yabancı olmasın güzel de onlar olmadan bizim borsamız sıfır keşke yerli babayiğitler olsa da para bizim olsa ama nerde işte ekgyo devletin kağıdı milli yerli ama sadece ismi öyle yaşanılan tüm hırsızlıklar gözler önünde al sat değildir

5. takas yalanlarına full devam ediliyor maalesef. bu kadar yalan olur mu, pes artık. şimdi de yabancı alıyor diye gaz vermeye çalışıyorsunuz, hep aynı kişiler. sonrasında küçük yatırımcıya verip aşağıya basın. ytd

6. şu rezil hisseden bağımı koparamadığım için kendimden utanır oldum,birgünde ayrış mksenin

7. sayın spek of hell in tespiti doğru ..yabancı takası satımdadurdu gibi dediği gibi 2 gündür artış eğilimi var..ib...ler bu kağıttan vazğeçemezler ilk halka arzı dolar bazında 1.5 dolar....gerçi düşürürken maliyetleri sıfırlanmıştır..doçeyi vestelden beri takip ederim1 liraya kadar bastılar şimdiki fiatı belli..yani o i....ler uzuncudur.. haa hissenet ne olacak uçuk kaçık fiatlar yok ..twitter da adam yazmış inancınız olsun 5 doları görecek diye YTD

EKGYO günlük

Sayfa 260/326 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •