Sayfa 335/335 İlkİlk ... 235285325333334335
Arama sonucu : 2677 madde; 2,673 - 2,677 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by BACONN Yazıyı Oku
    1,70 ten gs satıp bu haysiyetsiz kağıda koydum. Kamu kağıdı dedik kanal ist dedik. MK hissesi.

Para tekniği yapar.
    Gerçekten mi?
    Ben de 1.30 dan takas yapiyordum tspor ile emlaki. Emlak zarardaydi vermedim. Allah verdi bu sefer belami. Tspor 7.7 tl

2. Varlik fonu coktu ,,,durduramiyolar cokusu ,,,akp parti rejimi kontrolundaki kamular oncu cokusle piyasaya karanlik kasvet pompaliyor ,, emlak hisseleri uzerinden kimler vurgun vuruyor derseniz bir grup belliki hisseleri kontrol edip vurgunu yapiyor soru su bu hisselere hakim vurguncular kim😙😇hisseleri kimler nasil kontrol ediyor , enteresan isler oluyor ,,,,,doymuyorlar ,,,,

3.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    Varlik fonu coktu ,,,durduramiyolar cokusu ,,,akp parti rejimi kontrolundaki kamular oncu cokusle piyasaya karanlik kasvet pompaliyor ,, emlak hisseleri uzerinden kimler vurgun vuruyor derseniz bir grup belliki hisseleri kontrol edip vurgunu yapiyor soru su bu hisselere hakim vurguncular kim����hisseleri kimler nasil kontrol ediyor , enteresan isler oluyor ,,,,,doymuyorlar ,,,,
    AKP 1 yiyorsa CHP 100 yiyor. CHP gelmesinde başka birsey istemem.

4. Ya arkadaş sende Bi kazmalık var galiba. Her gelen övmek zorunda mı, öyle Bi şart varsa tamam yoksa niye hep aynı şeyi tekrarlıyorsun.sanırırsam hep övüyorsun sen. Birçok kişide övüyor, çıksın hisse madem övmeyle oluyorsa.Sen günde 50 kere öv. Nesini öveyim MK hissesini. Bi bak bakayım baştan sona 4 ayda hangi hisse kaç yapmış. Anlaşmayalım Bi dahada yazma bana
     Alıntı Originally Posted by balikcci Yazıyı Oku
    Kardeş anlaşamıyoruz senle. Eğer ki düşeceğini düşünüyorsan satar çıkarsın. Buraya olumlu yazan herkesi niye kötü niyetli nitelendiriyorsun? Herkes senin gibi 2.5 tl den mi almış sanıyorsun?
    Adam almış 1.10 dan olmus 1.60. E onun için gül gibi hissedir bu.
    Haa sen 2.5 dan almissin olmus 1.6 o senin kazmaligin. Her olumlu konuşana laf etme. Düşecek diyorsan satar çıkarsın.
    Para tekniği yapar.

5. Bi de siyaset yapmayın ya. Tüm mesele ky emlak ve halk gibi kağıtlara doluşmasıdır. Ky Sporlar da olsaydı onlar gitmezdi.

Para tekniği yapar.

Sayfa 335/335 İlkİlk ... 235285325333334335

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •