Sayfa 426/453 İlkİlk ... 326376416424425426427428436 ... SonSon
Arama sonucu : 3620 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spek of hell Yazıyı Oku
    tecavüz kaçınılmaz diyor herhalde zevk almaya çalışın anlamımda yapıyor şerefliler
    bu hisseden inan nefret ettim, sinirlerimi çok bozdu ortak

2.  Alıntı Originally Posted by Alfa61 Yazıyı Oku
    bu hisseden inan nefret ettim, sinirlerimi çok bozdu ortak
    bende aynı durumdayım ortak maliyeti 3100 den üç yıl oldu alalı 2200 e çektim düştükçe alıyorum bugün kanal istanbul un ihalesi yapıldı ayrıca kurum amca ekgyo nun mart nisan taksitlerini erteledi burada algı yapanlara bakma satmak yok almaya devam al sat değildir

3. bakan kurum bile bu eşeğe çalışıyor da yine yetmiyo. Ne cenabet bi hisseye düşmüşüz böle

4.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Şu an dğnyada para bolluğu düşük faizler elindeki stok çokluğu buna yarıyo ama gel görki diken üstünde duran ülke 2010 dan beri olaysız gün geçmeyen ortam ve güvendiğimiz devlet yöneticilerinin içini boşaltmadığı devlet şirketi kalmadığı gibi bence ülkede en iyi şirket yöneten İŞ_C gurubuna dadanmaya çalışmak... Söleyin arkadaşlar kurumsal yabancı bu ortama niye gelsin.. İçi habire boşalan EKGYO yu niye alsın.. Ben devletime günenip alayım dedim maliyet 1.15 buralar yani 100 bin lot vsr ama ışık yok.. Hissede ışık olması için arkasında ışık olmalı hata mı yaptık bilmiyorum.. Lütfen yazdıklarımı siyasete yorumlamayın ama gerçekler bunlar.. İnşallah ülkemizde değerimizde iyi olur diyecem ama zoorrr.. YTD
    Madem öyle ne işin var burada mübarek.Birisi zorla kolundan tutupda mı getirdi ?
    Yaylan başka kapıya!

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

6. Keşke 81 endekste olsak. Senin gibi hissenin. 50 hisse belki y 50 yapmıştır. Yuuh sana

Para tekniği yapar.

7. Bi daha bu mendebur hisseyi öven in ağzına kürekle vurmak lazım. El Birliği ile soyguna devam.

Para tekniği yapar.

Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Bi daha bu mendebur hisseyi öven in ağzına kürekle vurmak lazım. El Birliği ile soyguna devam.

Para tekniği yapar.
    Yapma dostum seni şikayet ederler

Sayfa 426/453 İlkİlk ... 326376416424425426427428436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •