Sayfa 442/600 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 4800 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Sakin olalım tartışmaya gerek yok ..

2. Elimde bir tane bile KRDMD ve PETKM yok. Ama helal olsun tahtaya yön verenlere. Dibine kadar helal olsun. Arada sırada hareket çekiyorlar. Bu şerefli kağıt mı tınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Oynadığınız oyun bir yerlerinize girsinnnnnnnnnnnnnnnnn

Gel gör ki bu kapanışa bile şükrediyoruz

Alıntı Originally Posted by BACON Yazıyı Oku
    Su, gıda, perakende şirketlerini saymıyorum bile. Kendi adıma söylüyorum.Borsa dip olsa daha iyiydi Dolar 5 olsa bu gitmiyor. Döviz borcu olanlar satış fırsatı veriyor, bu vermiyor

Para tekniği yapar.
    Bunun yükü fazla olduğu için gitmiyor. Halka azından beridir her duraktan yolcu almış hiç inmesine fırsat vermemiş ki nasıl gitsin bu kadar yükle

5. Beyler şunu alsaydım ,satsaydım muhabbetlerini bırakalım lütfen boş şeylerle havanda su dovmeyelim.

Varsa teknik bilgi,blanço yorumu v.s buyrun dinleyelim yoksa dövünüp durmayın.Bekleyen kazanır.
    Gitmeyen birkaç kağıt var.

ygyo ve ekgyo ,odas ,karsn ......v.b

Sabır.

Nekadar sabır deyen varsa satar çıkar bu kadar kolay.Hem hoplayıp zıplıyorsunuz hemde burdasınız.

Elinizden tutan mı var ?

[URL=https://www.directupload.net]

7. Günaydın herkese, umutsuz hiç bir şey çekilmez ancak burada pozitif bir şey yazmaya artık elim el vermiyor , çünkü hemen kötüye yorum yapmaya bekleyen kişiler var !!!!!! O yüzden emlak konut sayfasında bir süre yorum yapmayacağım, Borsanın ne olduğunu bilmeyip giren ve daha sonra ağlayan arkadaşlar umutlarını yitirmesinler (y.t.d.)

Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    günaydın herkese, umutsuz hiç bir şey çekilmez ancak burada pozitif bir şey yazmaya artık elim el vermiyor , çünkü hemen kötüye yorum yapmaya bekleyen kişiler var !!!!!! O yüzden emlak konut sayfasında bir süre yorum yapmayacağım, borsanın ne olduğunu bilmeyip giren ve daha sonra ağlayan arkadaşlar umutlarını yitirmesinler (y.t.d.)
    pozitif tek bir şeyini söyle hepimiz alkışlayalım fiyat 1.15 te neyi pozitif olabilir ki

Sayfa 442/600 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •