Sayfa 641/689 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    İlk gelen haber de temettü için bir şey yazmiyordu ama az önce yeni bir haber göndermiş orda temettü ile ilgili haber var yani daha sonra göndermiş haberi en sin göndermiş
    Ortalama konuşursak 100bin lotuna 2bin tl temettü. 2.017 rakamını oransal olarak vermiş. Tl olarak Net rakam, pay başı 0,02017tl.

2. Ama hissedeki beklentiyi yüksek kılan bu temettü değil elbette. Önümüzdeki bilançolar. Rekora koşan satışlar var. Tarihin en düşük konut kredisi verildiği bir zamandayız. Satışlardan gelen haberler talep yoğunluğu üzerine. Kanal istanbulda son pürüzlerin giderilmesi. Yabancıların, hisseye ilgisinin artması. Vs vs. Bu tahtaya sürekli ket vuran açığa satış, bu kadar beklentiden sonra bu kez kamçı görevi yapar

3. Bu düşük kk faizi ile biraz kendine geldi. Biraz döküldük tabi. Bekliyorum çoğu ile daha. Birçok hisse mart dibine göre 2,3 kat yaptı.yılların ölü akenr bile 1.6 ta şimdi. 0. 45leri görmüştü. Gerçekten şimdi herkes memnun, hissede olanlar, haklılar. İnşallah ky kazanır, ben dahil. Yıllardır ky üzen ekgyo biraz mutlu etti. İnsan Bişey de diyemiyor tabii. Yoksa bu düşük faiz ortamında bütün gyo lar daha da gidebilir. Halkb ta daha zararla bekliyoruz bakalım.

Para tekniği yapar.

4.  Alıntı Originally Posted by Melesav Yazıyı Oku
    Ama hissedeki beklentiyi yüksek kılan bu temettü değil elbette. Önümüzdeki bilançolar. Rekora koşan satışlar var. Tarihin en düşük konut kredisi verildiği bir zamandayız. Satışlardan gelen haberler talep yoğunluğu üzerine. Kanal istanbulda son pürüzlerin giderilmesi. Yabancıların, hisseye ilgisinin artması. Vs vs. Bu tahtaya sürekli ket vuran açığa satış, bu kadar beklentiden sonra bu kez kamçı görevi yapar
    Benim maliyetim 7 tl nin üstünde

5. %1 temettü kimsenin umurunda olmaz şu an için. Hedefi ilk vadede 2,5 lar. Bugun hacim de iyiydi. İzleyeceğiz bakalım gidişi malda kalarak. 2,08-2,19-2,32-2,44 dirençleri izlenebilir.
    ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by latif Yazıyı Oku
    Benim maliyetim 7 tl nin üstünde
    Siz kaç yıldır hissedesiniz?

7. latifin hiç bir dediğine katılmasamda maliyetim 7 tl civarında dediğine inanırım 3 sene önce 3.xx li rakamlardaydı faizi ve eurodaki artışı düşününce maliyet 7 tl gayet normal
    ytd

8. Kar Payı Dağıtım İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi
    Kar Dağtımı Hakkında(2019 Konsolide Mali Tablolara Göre)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Karar Tarihi
    24.06.2020
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi
    22.07.2020
    Nakit Kar Payı Ödeme Şekli
    Peşin
    Para Birimi
    TRY
    Pay Biçiminde Ödeme
    Ödenmeyecek
    Net Tutarın Hesaplanmasında Yürürlükteki Genel Kar Payı Stopaj Oranından Daha Düşük Bir Oran Uygulanmasının Nedeni
    Gayrimenkul Yatırım Oattaklıkları Stopaj uygulamasından muaf olduklarından stopaj oranı girimiştir.
    Nakit Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları
    Pay Grup Bilgileri
    Ödeme
    1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(TL)
    1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt(%)
    Stopaj Oranı(%)
    1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(TL)
    1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net(%)
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREEGYO00025
    Peşin
    0,0201700
    2,017
    0
    0,0201700
    2,017
    B Grubu, EKGYO, TREEGYO00017
    Peşin
    0,0201700
    2,017
    0
    0,0201700
    2,017
    karar tarihi neden 24/06 olupta haber bugün yayınlanır o kararın alınacağını önceden bilenler olamazmı ?

Sayfa 641/689 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •