Sayfa 120/267 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. İnatla soruyosun
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn cüno,
    Bilanconun neden kötü olduğuna dair analizi paylasacak mısınız?
    Diproyal inatla soruyosun yurt içi satıslarda artış var fakat ihracatta korona nedeniyle satışlar iyi durumda değil ve kur farkı asuzuyu etkilemiş durumda ayrıca ekonomik riskler faizlerin artış gösterebileceğini gösteriyo açıkcasısı koronaya göre iyi bir bilanço ama yarınki açılışa göre 11.40 altı tehlike çanları uzun vadeci olmamak adına memnun oldunmu

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Olmadıysan yönetim giderlerinin artışından ve kredi borçlarının artışından bahsedeyim

3.  Alıntı Originally Posted by Cüno41 Yazıyı Oku
    Bilanço çok kötü

Alıntı Originally Posted by Cüno41 Yazıyı Oku
    Yayınlanmış

Nasıl bu sonuca vardınız?
    11 mayısta yerli oto ile ilgili virşey varmıydı

İnatla soruyosun Diproyal inatla soruyosun yurt içi satıslarda artış var fakat ihracatta korona nedeniyle satışlar iyi durumda değil ve kur farkı asuzuyu etkilemiş durumda ayrıca ekonomik riskler faizlerin artış gösterebileceğini gösteriyo açıkcasısı koronaya göre iyi bir bilanço ama yarınki açılışa göre 11.40 altı tehlike çanları uzun vadeci olmamak adına memnun oldunmu

Bilanco kötü deyip gecistirmişsiniz.
    Kötü yerine daha anlamlı bir bilgi sunun diye sordum.Normal sartlarda birkez sorulunca cevap gelir gibi dusunmüştüm demek ki normal sartlar sizin gecerli degilmis.Bu nedenle sizin tabirinizle inatla sordum.

Sandım ki yayınlandıktan kısa bir süre sonra kötü deyince marjlardan nakit akımından bahseden anlamlı bir bilgi sunacaksınız. Bu nedenle sormuştum. Yanılmışım.Pardon.

4. Lütfen

Alıntı Originally Posted by jenesaispas Yazıyı Oku
    İyi akşamlar,
    Günlük, haftalık ve aylık takas paylaşabilir misiniz. Teşekkürler.
    Hayırlı ve bol kazançlar...
    Yarın nasıl tepki verir sizce?

5. Syn diproyal
    Bilanco kötü deyip gecistirmişsiniz.
    Kötü yerine daha anlamlı bir bilgi sunun diye sordum.Normal sartlarda birkez sorulunca cevap gelir gibi dusunmüştüm demek ki normal sartlar sizin gecerli degilmis.Bu nedenle sizin tabirinizle inatla sordum.

Sandım ki yayınlandıktan kısa bir süre sonra kötü deyince marjlardan nakit akımından bahseden anlamlı bir bilgi sunacaksınız. Bu nedenle sormuştum. Yanılmışım.Pardon.
    Ben sizi yanlış anladım kusura bakmayın yanliş tepki oldu ama bağlı olduğum grublarda bilançonun iyi olmadığı söylendi tekrar özür dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by Cüno41 Yazıyı Oku
    Syn diproyalBen sizi yanlış anladım kusura bakmayın yanliş tepki oldu ama bağlı olduğum grublarda bilançonun iyi olmadığı söylendi tekrar özür dilerim

Estağfurullah Hocam. Ne demek. Ben sizi kırdıysam özür dilerim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Bugün panik olacağını sezerek sabah 11.60 net maliyet ile 8K yeniden giriş yaptım,önden yüklemeli 11.93 satış girişimi yaptım...bu sefer 30 kademeye oynuyorum...Hacim düşük...bu sevindirici,satılanı paket yapıp kenara atıyorlar...bilgilerinize...
    Hissede ve şirket finansallarında sorun görülmüyor,yazdım bunu...hatta içinde bulunduğumuz piyasa şartlarında çok iyi direnç gösteriyor...bekletip stres testini yapar sonra yine yoluna devam eder...
    Kur baskısı sıkıntılı görünüyor,şimdilik hem hisse hem de endeks için tek engel bu...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Syn perception
     Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Bugün panik olacağını sezerek sabah 11.60 net maliyet ile 8K yeniden giriş yaptım,önden yüklemeli 11.93 satış girişimi yaptım...bu sefer 30 kademeye oynuyorum...Hacim düşük...bu sevindirici,satılanı paket yapıp kenara atıyorlar...bilgilerinize...
    Hissede ve şirket finansallarında sorun görülmüyor,yazdım bunu...hatta içinde bulunduğumuz piyasa şartlarında çok iyi direnç gösteriyor...bekletip stres testini yapar sonra yine yoluna devam eder...
    Kur baskısı sıkıntılı görünüyor,şimdilik hem hisse hem de endeks için tek engel bu...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün 15.30 civarı merill 12.01 ortalamayla hisse toplamıştı bugun sahnede varmı pasta atabilirmisiniz tşkler

Sayfa 120/267 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •