Sayfa 127/267 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Bana göre tutunamaz yarın ve Cuma gününe dikkat et...endekse satış gelirse,en önde düşer...düşüş öncesi vole vurdular...kapanışa dikkat...yükseliş devamı için şimdilik sebep göremiyorum...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizin yorumunuza bakıp 12 den saatigim gibi fırladı ..yazıklar olsun size vebal alıyorsunuz. .insanlar endişe edip sattiriyorsunuz spek e hizmet ediyosunuz

2. Kendi alma satma kararlarını kendiniz verin. Kar ettiyseniz bunada şükür deyin boşverin o bunu demiş öbürü bunu demiş

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    Doğru söze ne denilebilir ki. Ben de sattım maalesef./
    Güzel aldandık. Tebrikler./ytd..

4. Merhabalar bende bu hissedeydim çok az miktarda halan daha elimde var arada bakıyorum eskilerden hiç kimse kalmamış yada yorum yapmıyorlar Asuzu böyle millete bılkınlkk verir sonra hızına yetişilmez sizlere tavsiyem burada bir üfürükçü var bay çok bilmişi dikkate almayın çok eskilerden acemşah vardı 25’e fit idi,hissenin hikayesi çok ama tahtacısı bir türlü yazmıyor sabırlı olmanızı dilerim bende çok ağlamıştım ytd bol kazançlar

5.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Bana göre tutunamaz yarın ve Cuma gününe dikkat et...endekse satış gelirse,en önde düşer...düşüş öncesi vole vurdular...kapanışa dikkat...yükseliş devamı için şimdilik sebep göremiyorum...

ats2. Com. Tr

6. Günaydın dostlar.
    Her daim buradayız.
    Şuan için yorum ya da paylaşım yapılacak bir ortam olmadığı için sessizce izliyoruz, iyi ve ya kötü bilemem ama biz güvendiğimiz için asuzu da beklemeye devam ediyoruz.
    Kalın sağlıcakla
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku

Ne yazdıysam arkasındayım,Ekranlar,Grafikler bana bunu söyletiyor,işkembe-i kübradan atmıyoruz yani,vole vuracaklar...Perşembe ve Cuma'ya dikkat dememin sebebi buydu,anlık zıplamalara aldanmayın,tuzak kurdular...Tahta sahiplerinin yeni bir algı deneyeceği çok açıktı...bu psikolojiyi anlamak çözmek gerekiyor...Çed raporunu ve yatırım teşvik belgesini kullanacaklarını tabiiki çok iyi biliyordum...uçacak kaçacak diye değil,mal vermek için bunu kullanacaklarınıda çok iyi biliyordum...bunu daha önce yazdım zaten...Ayrıca ben burada kimseye alın ve satın demiyorum...herkesin kendi aklı var...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
     Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Sattın mı,walla süper fiyata vermişsin...tebrikler...nasıl geri geldi gördün mü,sürekli aynı hareketler...Pusuda bekle şimdi,acele yok...

Bu yazıyı dün.saat.11.05.de yazmıştın. Hisse yanılmıyorsam 12.10 civarına çıkıp 11.90.kadar inmişti.
    Bu ve önceki yazınızdan etkılenenler de çıkışta vermişlerdi. Bende verdim. Alırken sana sormadım ama satmamda hissenın baskılanmasının yanısıra okuduğum birkaç yazından da etkilendim. Sonrasında kapanışta hisseyi yukarı çektiler ve bugunde verdiler.

Yalnız dikkatimi çekti. O yazılarını birisine nasihat olarak yazdın ama o kışının hiç cevabi yazısını forumda göremedim.
    Neyse o hissede kısmetim o kadarmış diyelim. Hiç olmazsa zarar etmedim. /ytd..

Sayfa 127/267 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •