Sayfa 137/267 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Ağzı olup tahtaya göre konuşanlar devam etsin, biz işimize, sabır etmeye devam edelim.

https://imgyukle.com/i/SYbkkn
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Bu kağıt bu kadr neden gidiyor anlamış değilim yerli oto asuzu ile bir alakası yok ki aghol un payı var
    dikkatli olmak da fayda var diye düşünüyorum ben yanılmış olabilirim

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Bu kağıt bu kadr neden gidiyor anlamış değilim yerli oto asuzu ile bir alakası yok ki aghol un payı var
    dikkatli olmak da fayda var diye düşünüyorum ben yanılmış olabilirim
    Bir bitmediler hopbalaaa satmıyoruz kardeşim

5. k

Yatırım tavsiyesi değildir

6. Global, YF, CREDIT birkaç gündür aldıklarını satıyor izlenimi var. Umarım tuzaktır.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Günaydın,görünen Perşembe ve Cuma günü tahtada büyük bir savaş olacağı..
    İnşallah 17'leri geçip devam eder,tavan yakıştı Asuzu'ya,bir tavan daha yakışır mı, neden olmasın?Aslında acaba yeni bir haber mi geliyor diye bekledim ama şimdilik sadece yerli oto mevzusu var görünüyor...
    Sadece alıcılar biraz incelenmeli,Karsan'da voleyi vurup,Asuzu'ya yelken açanlar bunlar,Kar makul seviyelere gelince hiç acımazlar,yukarılarda avlanmamak gerekiyor...Kendi adıma hedefime ummadığım şekilde geldi ve verdim,300 kademe kar yazdı bana daha ne yapsın) Daha önce belirttiğim yukarıda bunu taçlandırırlar yani kar'ı ceplerine indirirler.Fabrika temel'i 18'i Cumartesi günü,Cuma günü öğleden sonrasına ve özellikle Pazartesi gününe dikkat ediniz...Asuzu devre kestirmeyi de sever...İnşallah böyle bir durum vuku bulmaz...Amacım kimseyi etkilemek değil,olanı ve gördüğümü yazmaya çalışıyorum,herkesin kendi aklı var...Herkese selamlar.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Pazartesi günü de dikkat edin,özellikle anlık gidiyor galiba havası yaratan yükselişlere, tuzak kuracaklardır,ne kadar yukarıdan verirlerse o kadar iyi...İyi haftasonları...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Sayfa 137/267 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz