Sayfa 146/267 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Sayın Alptehran şimdi bu araçları asuzu savunma sanayi müsteşarlığı mı satacak

2. .

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

3. Cok karaktersiz bir hisse arkadaş.
    Yine zarar açıklamış. O kadar satışı bedavaya mı yapıyorsunuz.

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Sayın Alptehran şimdi bu araçları asuzu savunma sanayi müsteşarlığı mı satacak
    Alt yapısı Asuzu’ya ait tabi asıl beklentimiz 12.aya ertelenmiş seyyit araçlarımız jandarmaya verilen zırhlı d-maxlar ve elektrikli otobüs ana beklentimiz,sabah ki sorunuzu şimdi okudum gerçi sayın alpterhan cevaplamış kusura bakmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by Lasure Yazıyı Oku
    Alt yapısı Asuzu’ya ait tabi asıl beklentimiz 12.aya ertelenmiş seyyit araçlarımız jandarmaya verilen zırhlı d-maxlar ve elektrikli otobüs ana beklentimiz,sabah ki sorunuzu şimdi okudum gerçi sayın alpterhan cevaplamış kusura bakmayın.
    Yurtdışı siparişler ile bilginiz var mı Eylül e kadar teslim edebilecek

6. Belki tam anlamıyla karşılaştırma yapmak doğru olmaz ama Otokar 6 ayda 172 milyon kar ediyor. Yıllardan beri çok düzgün yönetiliyor.Kar marjı bu uyuza göre çok yüksek.Katma değeri yüksek araçlar üretiyor özellikle savunma sanayine.İhracatta çok başarılılar.Asuzu nun hem tahta yapıcısı hemde şirket yönetimi küçük yatırımcının cebine göz dikmiş aç gözlülerden oluşuyor malesef. Yıllardan beri aynı hikayeyi okutuyor adamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Lesergo Yazıyı Oku
    Belki tam anlamıyla karşılaştırma yapmak doğru olmaz ama Otokar 6 ayda 172 milyon kar ediyor. Yıllardan beri çok düzgün yönetiliyor.Kar marjı bu uyuza göre çok yüksek.Katma değeri yüksek araçlar üretiyor özellikle savunma sanayine.İhracatta çok başarılılar.Asuzu nun hem tahta yapıcısı hemde şirket yönetimi küçük yatırımcının cebine göz dikmiş aç gözlülerden oluşuyor malesef. Yıllardan beri aynı hikayeyi okutuyor adamlar.
    Üstadım tam dediğiniz gibi tahta yapıcısı kesinlikle şirketin tepe yönetimi ile bağlantılıdır çünkü yıllardır aynı tarz hareketler Otokar olabilirdi ama malesef pek oralı değiller çok ama çok aç gözlüler KY’ya bu kadar düşman olarak hem cazibesini hemde itibarını kaybediyor yazık günah hem emeklerimize hem zamanımıza gerçi ben uzun yatırımcıyım çoğu hissemi verdim kalanlar evladiyelikler inat ettim

8. ytd.

Sayfa 146/267 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •